علت صدای مهیب نیمه شب گذشته در غرب کشور چه بود ؟

۱۴۰۰-۱۰-۲۶ جامعه

علت صدای مهیب نیمه شب گذشته در غرب کشور چه بود ؟

خبرگزاری فارس درباره صدای مهیب نیمه شب گذشته که در مناطق غربی کشور شنیده شده با فرماندار شهر اسدآباد مصاحبه کرده است و این فرماندار اعلام کرده منشاء این صدا برای شان مشخص نیست اما رعد و برق نبوده است.

سعید کتابی دقایقی قبل در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در همدان با بیان اینکه صدای مهیبی حول و حوش ساعت ۲۴ دیروز شنبه شنیده شد اظهار کرد: ابتدا گمان رفت که صدای رعد و برق با توجه به شرایط جوی است، اما این امکان رد شد.

وی افزود: هیچ گونه انفجاری در سطح شهرستان نداشتیم، با دستگاه‌های خدمات‌رسان در تماس هستیم و اتفاقی در حوزه گاز، اورژانس، آتش‌نشانی نبوده و در شهرستان گزارشی نداشتیم.

فرماندار اسدآباد تصریح کرد: در حال حاضر نیز دستگاه‌های خدمات رسان در حال بررسی هستند و با تمام روسای ادارات در تماس مستقیم هستم و بحثی در جایگاه‌های سوخت نیز رخ نداده است.

وی با تأکید بر اینکه امکان اینکه صدا از شهری دیگر رسیده باشد و یا زلزله باشد هم وجود دارد که در حال پیگیری هستیم خاطرنشان کرد: زلزله‌نگاری هم بررسی شد، ستاد بحران در حال پیگیری است اما تا کنون هیچ گزارشی دال بر اینکه اتفاق خاصی در شهرستان رخ داده باشد، نرسیده است.

نوشته‌های مرتبط

۱۴۰۰-۱۰-۲۶ جامعه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.