فعالیت مجدد مرکز آنژیوگرافی شرق گلستان با پیگیری دستگاه قضا

۱۴۰۰-۱۰-۲۲ چند رسانه‌ای

فعالیت مجدد مرکز آنژیوگرافی شرق گلستان با پیگیری دستگاه قضا

با پیگیری دادگستری گلستان ارائه خدمات درمانی در مرکز آنژیوگرافی گنبدکاووس پس از مدتها وقفه مجددا از سر گرفته شد.

حیدرآسیابی در گفت و گو با خبرنگاران با اشاره به وقفه در ارائه خدمات به بیماران در مرکز آنژیوگرافی شهرستان گنبدکاووس، اظهار کرد: این مرکز آنژیوگرافی علی رغم تجهیز و آمادگی کامل برای ارائه خدمات درمانی، مدتها به روی بیماران قلبی بسته بود و عملا از این ظرفیت بزرگ هیچ انتقاعی به مردم نمی رسید.

وی با بیان اینکه هفته گذشته در بازدید از این مرکز به مسئولان درمانی استان یک هفته برای رفع مشکل این مرکز، مهلت داده شد، افزود: خوشبختانه از امروز بیماران در این مرکز پذیرش شده و خدمات می گیرند که این روند در روزها و هفته های آتی باید تداوم پیدا کند.

رئیس کل دادگستری استان گلستان با تاکید بر اینکه درصد قابل توجهی از بیماران قلبی گلستان مربوط به شرق استان هستند، خاطرنشان کرد: بیماران شرق استان گلستان پیش از این برای بهره مندی از خدمات آنژیوگرافی باید با طی مسافت های طولانی به مرکز استان مراجعه کرده و متحمل هزینه های مالی و زمانی بسیاری می شدند.
به گزارش ایسنا، شهرستان گنبدکاووس با دارا بودن قریب به ۱۰ مرکز بزرگ درمانی یکی از قطب های درمان استان گلستان است اما بنا به دلایلی که برخی آن را تعارض منافع دستگاههای متولی می دانند برخی از امکانات و خدمات ویژه پزشکی در این شهرستان ارائه می شود.

نوشته‌های مرتبط

۱۴۰۰-۱۰-۲۲ چند رسانه‌ای

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.