۹۸ کیلوگرم شیشه در تهران کشف شد

۱۴۰۰-۱۰-۰۹ جامعه

۹۸ کیلوگرم شیشه در تهران کشف شد

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ گفت: ۹۸ کیلوگرم ماده روانگردان شیشه از مخفیگاه یک قاچاقچی حرفه ای مواد مخدر در پایتخت کشف و در این رابطه پنج متهم دستگیر شدند.

سرهنگ عبدالوهاب حسنوند افزود: ماموران عملیات پلیس مبارزه با موادمخدر پایتخت هنگام رصدهای اطلاعاتی دریافتند که یکی از قاچاقچیان حرفه ای با تشکیل باندی پنج نفره مقادیر فراوانی ماده مخدر شیشه از استان های شرقی کشور تهیه و به مخفیگاهش منتقل کرده است.

وی با بیان اینکه با تکمیل اطلاعات به دست آمده مخفیگاه متهم در شرق تهران شناسایی و تردد متهم و همدستانش رصد می شد، بیان کرد: ماموران متوجه شدند متهم با همکاری چهار نفر از همدستانش مواد مخدر توزیع می کرد و نتیجه تحقیقات انجام شده به مرجع قضائی منعکس شد.

به گزارش ایسنا،حسنوند افزود: پس از هماهنگی های قضائی اعضای این باند پنج نفره در مخفیگاهشان دستگیر و در بررسی از این مکان ۹۸ کیلوگرم شیشه کشف و اعضای این باند در همان تحقیقات اولیه به جرم ارتکابی اعتراف کردند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد وخدر تهران بزرگ گفت: مشکلات روحی و روانی و توهمات کاذب ناشی از مصرف مواد روانگردان زمینه ساز حوادث و سوانح دهشتناکی است و مراقبت های ویژه والدین برای جلوگیری از آسیب پذیری جوانان ضروری است.

نوشته‌های مرتبط

۱۴۰۰-۱۰-۰۹ جامعه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.