معرفی ۵ مدل پرفروش دستگاه ضدعفونی کننده دست

۱۴۰۰-۰۸-۲۲ سلامت

معرفی ۵ مدل پرفروش دستگاه ضدعفونی کننده دست

برای مقایسه مدل‌های مختلف دستگاه ضدعفونی کننده دست به معیارهایی از جمله نوع دستگاه (چشمی یا پدالی)، زیبایی، استحکام، نحوه نصب و نوع مایع ضدعفونی کننده توجه می‌شود. بر همین اساس و با توجه به تحقیقات صورت گرفته در بازار، دستگاه‌های زیر در لیست ۵ مورد از پرفروش‌ترین دستگاه‌های ضدعفونی کننده دست قرار گرفته‌اند.

۱- دستگاه ضد عفونی کننده دست گاما پرو

دستگاه ضدعفونی کننده دست گاما پرو در دو حالت پدالی و چشمی قابل استفاده است و همین قابلیت است که این دستگاه به یکی از پرفروش ترین دستگاه های ضدعفونی کننده دست تبدیل کرده است. باتری به‌کار رفته در این دستگاه برای مدت ۴۸ ساعت قابلیت تأمین برق دستگاه را دارد و با هر بار شارژ کردن آن امکان ۳۰۰۰ پاشش فراهم می‌شود.

البته بدنه فلزی به همراه پوشش کوره‌ای مات و براق نیز دیگر نقطه قوت این دستگاه است. با این حال این دستگاه تنها در حالت ایستاده قابل استفاده بوده و دست مشتری را برای نصب آن در حالت‌های دیگر بسته است.

۲- دستگاه ضدعفونی کننده دست گاردنیا

دستگاه ضدعفونی کننده دست گاردنیا به واسطه تکنولوژی خارجی و ظاهر جذابش جزو پرفروش ترین مدل‌های دستگاه ضدعفونی کننده دست است. تنوع رنگی بالای این دستگاه در کنار طراحی مینیمال و خاص، وجه تمایز آن با سایر دستگاه‌های موجود در بازار است.

دستگاه ضدعفونی کننده دست اتوماتیک گاردنیا با برخورداری از سنسورهای چشمی دقیق، نیازی به هیچ گونه لمس ندارد. مه پاش این دستگاه از کیفیتی بالا برخوردار است و مایع ضدعفونی کننده را به‌صورت دقیق و ریزدانه اسپری می‌کند.

تأمین انرژی منبع تغذیه این دستگاه، هم با جریان مستقیم برق و هم با باتری صورت می‌گیرد؛ به همین دلیل می‌توانید دستگاه را به راحتی و بدون دردسر در هر نقطه‌ای از فضا قرار دهید. فرقی نمی‌کند بخواهید دستگاه را به‌صورت دیواری، ایستاده یا رومیزی استفاده کنید، دستگاه ضدعفونی کننده گاردنیا با هر محیطی سازگاری دارد.

۳- دستگاه ضد عفونی کننده دست پازمین

ضدعفونی کننده دست پازمین با برخورداری از سنسور چشمی، بدون نیاز به تماس، دست‌ها را ضدعفونی می‌کند. برخورداری از مخزن ۵/۳ لیتری در کنار ۶۰۰۰ پاشش در هر بار شارژ نقاط قوت این دستگاه به حساب می‌آید. با این حال، این مدل نیز به‌صورت ایستاده طراحی شده است و نمی‌توان آن را به حالت‌های مختلف نصب کرد.

۴- دستگاه ضدعفونی کننده دست هما صنعت

دستگاه ضدعفونی کننده دست هما صنعت دارای سنسور برای پاشش ماده ضدعفونی کننده دست است. مزیت اصلی این دستگاه را باید برخورداری از بدنه مستحکم و رنگ کوره‌ای دانست. البته مخزن مایع ۳ لیتری نیز استفاده از این دستگاه برای مکان‌های پررفت‌و‌آمد مانند رستوران‌ها، مساجد، مدارس و… را مناسب می‌کند.

۵- دستگاه ضدعفونی کننده دست راپیس

در طراحی دستگاه ضدعفونی کننده دست راپیس از سنسور التراسونیک استفاده شده است و نیازی به تماس دست برای استفاده از این دستگاه وجود ندارد. قابلیت کنترل میزان خروجی اسپری و طراحی خاص دو مزیت مهم این دستگاه به حساب می‌آید. ضدعفونی کننده راپیس به گونه طراحی شده است که می‌توان آن را در هر مکانی به‌ صورت ایستاده، دیواری و رومیزی به‌کار برد.

متا: بهترین دستگاه ضدعفونی کننده دست کدام است؟ ۵ مدل از پرفروش ترین مدل‌های دستگاه ضدعفونی کننده دست رابشناسید.

نوشته‌های مرتبط

۱۴۰۰-۰۸-۲۲ سلامت

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.