بی‌هوشی بازیکن فوتبال در لیگ فرانسه

۱۴۰۰-۰۵-۲۵ ورزش

بی‌هوشی بازیکن فوتبال در لیگ فرانسه

بازیکن فوتبال بوردو در جریان دیدار مقابل مارسی هوشیاری خود را برای لحظاتی از دست داد تا خاطره اریکسن در یورو ۲۰۲۰ زنده شود.

شب گذشته در دیدار هفته دوم لیگ فوتبال فرانسه بین تیم‌های مارسی و بوردو اتفاق ناگواری رخ داد تا خاطره تلخ اریکسن در یورو ۲۰۲۰ زنده شود.

در دقیقه ۶ بازی، زمانی که «دیمیتری پایه» قصد داشت تا ضربه آزاد خود را بزند، بازیکن تیم بوردو به نام «ساموئل کالو» بی‌هوش شد تا ترس در بازی حکم‌فرما شود. البته خوشبختانه مشکل او جدی نبود و این بازیکن توانست سر پا شود و به بیرون از زمین برود و تعویض شود.

سرمربی بوردو پس از این اتفاق گفت: پس از چیزی که در یورو اتفاق افتاد ما فکر کردیم ساموئل ایست قلبی کرده است. با مشورت با پزشکان تصمیم گرفتیم او را تعویض کنیم که ریسکی در کار نباشد.

اودین، بازیکن تیم مارسی اظهار داشت: کالو واقعا ما را ترساند. ما کمی شوک زده شدیم زیرا یاد یورو افتادیم. پس از اتفاقی که برای اریکسن رخ داد همه در آن لحظه ترسیدیم ولی خوش بختانه حالش سریعاً خوب شد.

بی‌هوشی بازیکن فوتبال در لیگ فرانسه/عکسبی‌هوشی بازیکن فوتبال در لیگ فرانسه/عکسبی‌هوشی بازیکن فوتبال در لیگ فرانسه/عکسبی‌هوشی بازیکن فوتبال در لیگ فرانسه/عکس

 

نوشته‌های مرتبط

۱۴۰۰-۰۵-۲۵ ورزش

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.