سردار رحیمی: قاتل شهید مختوم‌نژاد در محل وقوع قتل به دار آویخته شود

۱۴۰۰-۰۵-۱۱ جامعه

سردار رحیمی: قاتل شهید مختوم‌نژاد در محل وقوع قتل به دار آویخته شود

رئیس پلیس تهران گفت: ما و خانواده شهید مختوم نژاد توقع داریم در کمترین زمان ممکن در محل به شهادت رساندن شهید، قاتل به دار مجازات آویخته شود.

سردار حسین رحیمی فرمانده انتظامی تهران بزرگ در مراسم تشییع پیکر شهید عبدالجبار مختوم‌نژاد، اظهار کرد: امنیت یکی از اساسی‌ترین نیازهای مردم است، برهم‌زنندگان نظم همواره در تلاش هستند آرامش جامعه را دچار اخلال کنند.

وی افزود: در این شرایط باید مردان بزرگی باشند که از آسایش خود گذشته و امنیت را برای مردم برقرار کنند و نمونه مصداق این موضوع، شهادت دو نفر از پرسنل این نیرو در روز نهم مرداد بود.

وی افزود: شهید مختوم‌نژاد یکی از اشرار را به مرجع قضائی منتقل کرده بود، این شرور جانی در مسیر برگشت، از یک فرصت استفاده کرد و با چاقوی خودش که شاید جان ده‌ها مرد و زن را در زورگیری‌هایش به لرزه درآورده بود، اقدام به مضروب کردن این شهید کرد.

سردار رحیمی تصریح کرد: شهید مختوم‌نژاد، پس از مجروح شدن و در حالیکه خونریزی شدید داشت، ده‌ها متر با بدن چاقو خورده دنبال مجرم رفته و وی را رها نکرده و او را گرفته بود اما در حالیکه دیگر جان در بدن نداشت، مجرم متواری شد.

وی افزود: ما آروز داریم که در مسیر خدمت به اسلام، نظام و مردم جان خود را فدا کنیم، مجرمان آنقدر وقیح شده‌اند که با نخستین اقدام به روی ماموران امنیت سلاح می‌کشد، در هیچ جای دنیا اینگونه نیست، در کشور ما هزینه جرم به شدت پایین و امروز بدون تعارف به شدت کمتر شده است.

رئیس پلیس پایتخت گفت: باید با برخی از مجرمان برخورد صریح، جدی و قاطع شود، مجرمان اکنون کمتر احساس ترس می‌کنند که نباید اینگونه باشد.

وی افزود: شهید مختوم‌نژاد بسیاری از روزها، روزه و حافظ ده جزو قرآن کریم بود؛ ما جان ناقبلی داریم که اثبات کرده‌ایم این جان را برای برقرای امنیت فدا خواهیم کرد و از مرگ و شهادت نمی‌هراسیم.

سردار رحیمی ادامه داد: دشمنان بداند، سربازان ولایت برای امنیت و آرامش مردم، حتی بهترین جوانان خود را تقدیم می‌کنند اما اجازه نمی‌دهند کوچکترین خللی در امنیت ایجاد شود، ما عقب نمی‌نشینیم.

وی با تاکید بر اینکه با شدیدترین وجه با مجرمانی که امنیت مردم را هدف قرار گرفته‌اند، برخورد می‌کنیم، گفت: ما کمتر از ۱۰ ساعت قاتل شهید مختوم‌نژاد را که بیش از ۶ مکان را جابه‌جا کرده بود، بازداشت کردیم؛ وی اکنون در اختیار پلیس است و ما و خانواده وی توقع داریم در کمترین زمان ممکن در محل به شهادت رساندن شهید مختوم‌نژاد به دار مجازات آویخته شود.

نوشته‌های مرتبط

۱۴۰۰-۰۵-۱۱ جامعه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.