تمجید ویژه سرمربی فرانسه از حامد حدادی

۱۴۰۰-۰۵-۰۹ ورزش

تمجید ویژه سرمربی فرانسه از حامد حدادی

مربی تیم ملی بسکتبال فرانسه از نحوه بازی حامد حدادی تمجید کرد و گفت: او در ۳۶ سالگی فوق العاده بازی می‌کند.

وینسنت کولت پس از برتری مقابل ایران در المپیک توکیو اظهار داشت: خوشحالم که این مرحله از رقابت‌ها را با عملکرد خوبی پشت سر گذاشتیم. در اصل از هفته اول با شرایط خوبی عبور کردیم و حالا همه تمرکز ما، مرحله یک چهارم نهایی است.

او با اشاره به بازی با ایران ادامه داد: ما این شانس را داشتیم که خیلی خوب بازی کنیم اما این را هم نادیده نمی‌گیریم که دفاع ما تحت فشار بود.

سرمربی تیم ملی فرانسه در واکنش به سوال خبرنگاری از ایران درباره عملکرد تیم ایران در این بازی و مقایسه با دو بازی قبل گفت: ایران مقابل ما خوب بازی کرد، به خصوص حامد حدادی که بازیکن فوق العاده ای است. حدادی ۳۶ سال دارد و با این سن، عالی بازی می‌کند. در مجموع تیم ایران خوب  کار کرد اگرچه سه بازی، برای آنالیز کامل یک تیم کافی نیست.

کولِت با اشاره به بازی دوم ایران مقابل آمریکا گفت: طبیعی است که بین ایران و آمریکا اختلاف وجود دارد، اما آمریکا هم مقابل ایران مثل همیشه نبود نه به خاطر اینکه بابت تیم ملی ایران نگران بودند بلکه آنها به خاطر بازی که مقابل ما داشتند، استرس و نگرانی داشتند.

او به بازی اول ایران هم اشاره کرد و گفت: در بازی با چک ایران همه توانش را گذاشت. به این موضوع توجه کنیم که اینجا المپیک است و سه بازی معیار درستی برای بررسی عملکرد یک تیم نیست. ضمن اینکه ایران یکی از بهترین‌های آسیا است.

سرمربی تیم ملی فرانسه در واکنش به صحبت ارسلان کاظمی که گفت، فرانسه شانس اصلی قهرمانی است، تاکید کرد: هنوز زود است که به آخر این تورنمنت فکر کنیم. سه روز وقت داریم برای رویارویی با حریفی که فعلا نمی‌دانم چه تیمی است. در حال حاضر مرحله یک چهارم نهایی را پیش رو داریم و فقط همین بازی که پیش رویمان است، اهمیت دارد. از اینجا به بعد دو انتخاب بیشتر نداریم. یا برگردیم خانه؛ یا اینکه برنده شویم و در المپیک بمانیم.

نوشته‌های مرتبط

۱۴۰۰-۰۵-۰۹ ورزش

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.