آلکنو : اگر بخواهند بعد از المپیک به ایران برمی‌گردم

۱۴۰۰-۰۴-۲۷ ورزش

آلکنو : اگر بخواهند بعد از المپیک به ایران برمی‌گردم

سرمربی تیم ملی والیبال ایران گفت: به سرپرست تیم ملی گفتم که اگر این درخواست وجود داشته باشد حتما به ایران می‌آیم و در خصوص عملکرد تیم ملی در المپیک با رسانه‌ها صحبت خواهم کرد.

تیم ملی والیبال ایران که قرا گرفتن در جمع ۴ تیم پایان رقابت‌های والیبال المپیک توکیو را به عنوان آرمان در نظر دارد راهی ژاپن شد تا در این میدان دشوار به مصاف حریفانش برود. ولادیمیر آلکنو در نشست خبری خود که هفته پیش برگزار شد صحبت‌هایی را مطرح کرد که حاشیه‌ساز بود و مشخص نیست این حاشیه‌ها چقدر در عملکرد تیم ملی در المپیک توکیو تاثیر خواهد داشت. ولادیمیر آلکنو پیش از ترک تهران و اعزام به توکیو گفت‌وگویی انجام داد. این گفـت‌وگو را در ادامه می‌خوانید.

پس از پایان مسابقات تیم ملی والیبال در المپیک توکیو، قرارداد شما با فدراسیون والیبال به پایان می‌رسد؛ اما این توقع وجود دارد که به ایران بیایید و در خصوص عملکردتان و نتایج تیم ملی در المپیک پاسخگو باشید.
من یکسری کارهای شخصی دارم که باید بعد از المپیک به آنها بپردازم؛ اما به سرپرست تیم ملی گفتم که اگر احتیاج است و این درخواست وجود داشته باشد حتما به ایران می‌آیم و در خصوص عملکرد تیم ملی در المپیک با رسانه‌ها صحبت خواهم کرد.

نتایج تیم ملی والیبال در لیگ ملت‌ها، تردیدهای زیادی را در خصوص موفقیت این تیم در المپیک ایجاد کرد. آیا شما هم دچار این تردیدها شدید؟

من آماده این نتایج بودم؛ چون به جوانان اعتماد زیادی کردم. آنها در یک لیگ متوسط بازی می‌کنند. البته منظور من از لیگ متوسط در قیاس با لیگ‌های بزرگ دنیا است. نتیجه‌ای که کسب کردیم هم قابل انتظار بود. من نمی‌خواهم عملکردم را توجیه کنم؛ اما در حال حاضر این شرایطی است که ما داریم.

فدراسیون والیبال حضور در جمع ۴ تیم پایانی المپیک توکیو را به عنوان آرمان تیم ملی والیبال عنوان کرده؛ خودتان چقدر امیدوارید که این اتفاق رخ دهد؟

من نمی‌توانم به این سوال جواب بدهم. شما می‌دانید فردا چه اتفاقی برایتان رخ می‌دهد؟

صحبت پایانی.

در المپیک توکیو با همه توان به مصاف حریفان می‌رویم. آن چیزی که اهمیت دارد همین موضوع است.

نوشته‌های مرتبط

۱۴۰۰-۰۴-۲۷ ورزش

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.