«پزشک دهکده» بازیگر درامی ایرلندی شد

۱۴۰۰-۰۱-۳۱ فرهنگ

«پزشک دهکده» بازیگر درامی ایرلندی شد

جین سیمور بازیگر سریال «پزشک دهکده» در سریالی ایرلندی جلوی دوربین می‌رود.

جین سیمور بازی در نقش هری وایلد را پذیرفت. او با امضای قرارداد بازی در این سریال برای شبکه آنلاین ای‌ام‌سی، به این پروژه پیوست.

طبق اعلام ورایتی، تولید «هری وایلد» قرار است از ماه آینده در دوبلین شروع شود. پیش‌بینی سازندگان این است که بتوانند فیلم را سال ۲۰۲۲ برای همه مشترکان خود در آمریکا، کانادا، استرالیا، نیوزیلند، آمریکای لاتین، اسپانیا و پرتغال در دسترس قرار دهند.

دیوید لوگان کارگردان «کریسمس ازدست‌رفته» سازنده و از نویسندگان فیلمنامه این فیلم است.

سیمور که به مدتی طولانی در نقش «دکتر کویین، پزشک دهکده» برای شبکه سی‌بی‌اس بازی کرد به تازگی بازیگر فیلم «متد کامینسکی» برای نتفلیکس بوده است.

او در پروژه جدیدش که یک سریال هشت قسمتی است در نقش هریت (هری) استاد زبان انگلیسی بازی می‌کند، وقتی قربانی یک حمله می‌شود، به سختی کتک می‌خورد، بر سر دوراهی قرار می‌گیرد و عاقبت می‌پذیرد که مدتی با پسرش که کارآگاه پلیس است، زندگی کند تا حالش بهبود یابد. در این مدت او درگیر پرونده‌ای می‌شود که پسرش در حال تحقیق درباره آن است.

سیمور ۷۰ ساله که علاوه بر بازی در این سریال از تهیه‌کنندگان آن هم است گفته از همان اول که فیلمنامه را خوانده شیفته شخصیت این زن شده است.

«هری وایلد» توسط لوگان و جو اسپین نوشته شده و رونان و راب بروک که کارگردان پروژه‌هایی چون «مرا در پاریس پیدا کن» و «صخره سرخ» بودند، کارگردانی  آن را انجام خواهند داد.

منبع: مهر

نوشته‌های مرتبط

۱۴۰۰-۰۱-۳۱ فرهنگ

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.