حرفهای خلعتبری زنده درباره خلعتبری فوت شده

۱۳۹۵-۰۶-۲۷ ورزش

حرفهای خلعتبری زنده درباره خلعتبری فوت شده

مهاجم تیم گسترش فولاد تبریز گفت: در همان چند دقیقه بازی مقابل سایپا سعی کردم به تیمم کمک کنم.

محمدرضا خلعتبری درباره خبر درگذشت پیشکسوت پرسپولیس که هم اسمش است در گفت و گویی، اظهار داشت:محمدرضا خلعتبری که نام و فامیلی بنده مشابه ایشان است از اقوام ما هستند و ایشان حق بزرگی به گردن من دارند. سال ها قبل ایشان که از دوستان  اکبر میثاقیان بود مرا برای انجام تست فنی به تمرین تیم شموشک نوشهر فرستاد و از شموشک بود که وارد دنیای حرفه ای فوتبال شدم و تا زنده  هستم نمی توانم محبت ایشان را که جدا از بحث فامیلی از پیشکسوتان فوتبال ایران هستند فراموش کنم. زنده یاد خلعتبری در این فوتبال به حق و حقوقشان نرسید و این اواخر هم با بیماری های سختی مبارزه کرد.فقط می توانم بگویم باید قدر پیشکسوتان خود را بیشتر بدانیم.

وی درباره نیمکت نشینی اش در بازی قبلی مقابل سایپا بیان داشت: من سرحال هستم و حضور فعالی در تمرینات دارم ولی همه می دانیم سرمربی تیم از میان بازیکنان موجود ۱۱ بازیکن فیکس و سه بازیکن تعویضی را تعیین می کند صلاحدید ایشان این بود بنده ۱۰ دقیقه مقابل سایپا بازی کنم و در همان چند دقیقه بازی مقابل سایپا سعی کردم به تیمم کمک کنم.

خلعتبری تصریح کرد: از عملکردم راضی هستم. تیم ما در هفته های گذشته واقعا بدشانس بوده است. بازبینی بازی تیم گسترش فولاد نشان می دهد اگر پاس های گل من به گل تبدیل شده بود هم موقعیت تیمم در جدول خوب بود و هم  خودم صاحب عنوان گل ساز ترین بازیکن لیگ تا اینجای مسابقات می شدم. این هفته در تبریز میهمان تیم فولاد هستیم و شخصا معتقدم از این هفته طلسم ناکامی های تیم مان از بین می رود و با کسب اولین پیروزی روی دور می افتیم.

نوشته‌های مرتبط

۱۳۹۵-۰۶-۲۷ ورزش

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.