کاهش۳۸۰۰تومانی قیمت سکه

۱۳۹۵-۰۶-۲۷ اقتصاد

کاهش۳۸۰۰تومانی قیمت سکه

صرافان ارز و سکه در معاملات امروز (شنبه) بازار آزاد، هر دلار آمریکا را با ۱۹ ریال افزایش قیمت نسبت به پنجشنبه هفته گذشته، ۳۵ هزار و ۵۴۹ ریال و هر قطعه سکه طلای بهار آزادی طرح جدید را با ۳۸ هزار ریال کاهش، ۱۱ میلیون و ۱۲۲ هزار ریال دادوستد کردند.

به گزارش ایرنا و بر اساس معاملات ثبت شده در سامانه سنا که توسط صرافی های مجاز کل کشور انجام می گیرد، ارزش هر یورو تا لحظه تنظیم این خبر با ۳۲۸ ریال کاهش قیمت نسبت به آخرین روز کاری هفته گذشته (پنجشنبه ۲۵ شهریور) به ۳۹ هزار و ۸۴۲ ریال رسید و هر پوند انگلیس نیز با ۴۰۰ ریال کاهش قیمت، ۴۷ هزار ریال فروخته شد.
همچنین بر پایه اعلام اتحادیه طلا، جواهر و سکه تهران و تا لحظه انتشار این خبر، هر قطعه سکه بهار آزادی طرح قدیم با ۶۲ هزار ریال کاهش قیمت به ۱۱ میلیون و ۱۱۰ هزار ریال، هر قطعه نیم سکه با ۲۰ هزار ریال کاهش قیمت، پنج میلیون و ۶۷۰ هزار ریال و هر قطعه ربع سکه با ۱۰ هزار ریال کاهش قیمت، دو میلیون و ۹۷۰ هزار ریال داد وستد شد.
براساس گزارش معاملات امروز بازار آزاد تهران، هر قطعه سکه گرمی با ۲۰ هزار ریال کاهش قیمت نسبت پنجشنبه گذشته، یک میلیون و ۸۵۰ هزار ریال فروخته و هر گرم طلای ۱۸عیار، یک میلیون و ۱۳۴ هزار و ۴۸۰ ریال داد و ستد شد.
براساس اعلام اتحادیه طلا و جواهر تهران، هر اونس طلا نیز با ۱۰ دلار و ۶۰ سنت کاهش قیمت نسبت به پنجشنبه گذشته، یک هزار و ۳۱۱ دلار قیمتگذاری شد.
این اتحادیه برای امروز، قیمت هر دلار را ۳۵ هزار و ۵۸۰ ریال و هر یورو را ۳۹ هزار و ۹۵۰ ریال اعلام کرد.

نوشته‌های مرتبط

۱۳۹۵-۰۶-۲۷ اقتصاد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.