“میگ میگ” لقب کدام بازیکن است؟

۱۳۹۹-۰۵-۲۵ ورزش

“میگ میگ” لقب کدام بازیکن است؟

بازیکن تیم فوتبال بایرن مونیخ آلمان در بازی دیشب تیمش مقابل بارسلونا سرعت قابل توجهی داشت.

تیم‌های فوتبال بایرن مونیخ آلمان و بارسلونای اسپانیا دیشب در چارچوب مرحله یک چهارم نهایی رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا و در استادیوم آلیانز آرنا به مصاف هم رفتند که این بازی با نتیجه هشت بر ۲ به سود سرخ‌ها به پایان رسید.

در این بازی مولر (۴، ۳۱)، پریشیچ (۲۱)، گنابری (۲۷)، کیمیچ (۶۳)، لواندوفسکی (۸۲) و کوتینیو (۸۵، ۸۸) برای بایرن مونیخ و آلابا (گل به خودی) و لوئیز سوارز (۵۷) برای بارسلونا گلزنی کردند.

یکی از بازیکنانی که در به ثمر رسیدن چنین نتیجه‌ای نقش زیادی داشت آلفونسو دیویس مدافع تیم بایرن مونیخ بود. او در این دیدار توانست با سرعت بالای خود بار‌ها خط دفاعی بارسلونا را اذیت کند.

دیویس دقیقه ۶۳ با فرار خوب خود جاشوآ کیمیچ را در موقعیت گلزنی قرار دارد و این بازیکن گل پنجم تیمش را به ثمر رساند.

مدتی قبل توماس مولر هم تیمی دیویس او را به دلیل سرعت بالا تشبیه به شخصیت کارتونی میگ میگ کرده بود.

دیویس در ژانویه ۲۰۱۹ با قراردادی تا سال ۲۰۲۳ به قیمت ۲۲ میلیون دلار از ونکوور وایتکپس به بایرن مونیخ پیوست. مبلغ انتقال او رکورد لیگ MLS را شکست.

در ژوئن ۲۰۱۷ او جوانترین بازیکنی بود که در تیم ملی مردان کانادا حضور پیدا کرد. (تقریباً ۱۶ سال و ۷ ماه) او با به ثمر رساندن ۲گل در رقابت‌های جام طلایی کونکاکاف ۲۰۱۷ در مقابل گویان فرانسه جوانترین بازیکنی شد که برای کانادا گل میزند، جوانترین بازیکنی که در این رقابت‌ها گل میزند و اولین بازیکن متولد دهه ۲۰۰۰ که در یک مسابقه در سطح بین‌المللی گلزنی می کند.

نوشته‌های مرتبط

۱۳۹۹-۰۵-۲۵ ورزش

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.