غرضی: بازهم برای ریاست جمهوری ثبت نام می‌کنم، شاید خدا فرجی برساند/ حاضرم بیایم وکشور را اداره کنم!

۱۳۹۹-۰۵-۲۲ سیاست

غرضی: بازهم برای ریاست جمهوری ثبت نام می‌کنم، شاید خدا فرجی برساند/ حاضرم بیایم وکشور را اداره کنم!

در حال حاضر معتقدم کشور بسیار بسیار ثروتمند است حاضرم بیایم بایستم کشور را اداره کنم و سه کار کنم.

«سیدمحمد غرضی»، وزیر پست و تلگراف دولت سازندگی، که صلاحیت وی در سال ۹۲ به عنوان یکی از کاندیدای ریاست جمهوری تائید شد ولی در انتخابات ۱۳۹۶ توسط شورای نگهبان احراز صلاحیت نشد، در واکنش به توصیه کدخدایی، سخنگوی شورای نگهبان مبنی بر عدم ثبت نام چهره های ردصلاحیت شده با خبرگزاری برنا گفتگو کرده است که بخش های مهم آن را در ادامه خواهید خواند:

*ما کار خودمان را می‌کنیم آقای کدخدایی و عزیزان دیگر هم کار خودشان را کنند، من که نمی‌خواهم درگیر شوم. حرف من به شورای نگهبان و عزیزان دیگر این است که روش‌های گذشته‌تان اشتباه است، حالا باز بروند و یک عزیز دیگر را بیاورند و مثل گذشته شود.

*احمدی نژاد ۶۰۰ میلیارد دلار داشت، ارز ۱۰۰۰ تومانی را ۳۰۰۰ تومان کرد او که به مراتب بیشتر کشور را از بین برد. من جزو کاندیداهایی هستم که یک دفعه تایید شدم یک دفعه رد شدم، باز هم ثبت نام می کنم شاید خدا فرجی برساند.

*شورای نگهبان من را دعوت نکرد بعد هم گفتند شما رد نشدی اما دعوت نکردند. بالاخره بنده از طرف حضرت امام(ره) ۵ دفعه به عنوان نخست‌وزیری پیشنهاد شدم که بقیه موافقت نکردند حالا بخواهم دنبال هدف‌های سوخته بگردیم نمی‌شود. لذا در حال حاضر معتقدم کشور بسیار بسیار ثروتمند است حاضرم بیایم بایستم کشور را اداره کنم و سه کار کنم.

* اول بیکاری را از بین ببرم، دوم فقر را ریشه‌کن کنم و سوم رانت‌خواری را به طور کامل از بین ببرم، این تعهد را می کنم.

بیشتر بخوانید:
غرضی: هاشمی، موسوی را با تقلب نخست‌وزیر کرد
غرضی و هاشمی‌طبا اگر الان رئیس جمهور بودند، چه می‌کردند؟!

نوشته‌های مرتبط

۱۳۹۹-۰۵-۲۲ سیاست

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.