عقد زوج دوستدار محیط ‌زیست در ارتفاع هزار متری

۱۳۹۹-۰۵-۱۵ جامعه

عقد زوج دوستدار محیط ‌زیست در ارتفاع هزار متری

در نوزدهمین قسمت از فصل دوم برنامه «مکث» که پنج‌شنبه شب ۱۶ مردادماه بعد از اخبار ساعت ۲۲:۳۰ شبکه دو سیما پخش خواهد شد، مهران رجبی میزبان زوجی به نام‌های یاسمن نعمتی و رحمان مرادیانی است که از دوستداران محیط زیست هستند و به واسطه علاقه مشترک‌شان یعنی صیانت از محیط زیست با هم آشنا شده‌اند.

مرادیانی در کوهستان به نعمتی پیشنهاد ازدواج داد و مراسم عقد این زوج دوستدار طبیعت در صخره‌های زیبای استان کردستان و ارتفاع هزار متری برگزار شد. این زوج جوان تابحال خدمات بسیاری برای طبیعت از جمله کاشت درخت، حفاظت از غارها و مراقبت و محافظت از محیط زیست و جنگل‌های با ارزش بلوط انجام داده‌اند. آنها فرزند دوساله‌ای به نام پویان دارند که مانند والدینش عاشق طبیعت است و حتی اتاق خوابش را شبیه به صخره‌های طبیعی تزئین کرده‌اند. ماجرای عاشقی و دل‌مشغولی‌های این زوج را این هفته در برنامه «مکث» ببینید.

سری جدید برنامه «مکث» همچون برنامه مناسبتی که در ماه مبارک رمضان پخش شد با نگاه ویژه به کرونا سراغ قصه‌های اجتماعی می‌رود، قصه‌های آدم‌ها و موقعیت‌هایی که قبل و بعد از کرونا حال و روزشان عوض شده است. این برنامه اجتماعی به صورت گفتگو میان هنرمندانی نظیر امیرمحمد زند، گلاره عباسی، رضا فیاضی، سپند امیرسلیمانی، مهران رجبی، امین زندگانی، سعید شیخ‌زاده، پرویز پورفلاحی، رضا رفیع، فریبا متخصص، فرناز رهنما، الهام پاوه‌نژاد، داریوش کاردان، رسول نجفیان، گیتی خامنه، مریم سعادت، رضا رفیع با صاحبان داستان‌های اجتماعی مربوط به کرونا ضبط و پخش می‌شود.

منبع: مهر

نوشته‌های مرتبط

۱۳۹۹-۰۵-۱۵ جامعه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.