انتقام عجیب مشتری عصبانی از متصدی پمپ بنزین!

۱۳۹۹-۰۴-۲۹ چند رسانه‌ای

انتقام عجیب مشتری عصبانی از متصدی پمپ بنزین!

مشتری که از دست متصدی پمپ بنزین عصبانی شده بود با انداختن چند مار غول پیکر به داخل محل کار او انتقام گرفت.

ویدئویی که به تازگی منتشر شده است شیوه عجیب انتقام یک مشتری از متصدی پمپ بنزین در هند را به تصویر می‌کشد. در این حادثه که در یکی از پمپ بنزین‌های منطقه «بولدانا» واقع در ایالت «مهاراشترا» هند رخ داد، پس از آنکه متصدی پمپ بنزین از دادن یک بطری بنزین به این مرد خودداری کرد او با انداختن چند مار کبرا به داخل محل کارش انتقام گرفت.

ویدئویی که توسط دوربین مدار بسته پمپ بنزین تهیه شده است چگونگی وقوع این حادثه را نشان می‌دهد. در این ویدئو در حالی که متصدی زن در پشت میز خود نشسته، این مرد وارد محل کار او شده و چند مار از جمله یک مار کبرای غول پیکر را در مقابل او رها می‌کند. این ویدئو نشان می‌دهد این مرد سر یک کیسه نخی را باز کرده و مار‌ها را در داخل محل کار این زن رها می‌کند. پس از رها شدن مار‌ها در اتاق، متصدی پمپ بنزین از روی صندلی خود بلند شده و محل کارش را ترک می‌کند.

پس از انتشار این ویدئو پلیس هند از آغاز تحقیقات خود برای دستگیری این مرد خبر داد. بنا به گزارش پلیس هند، مار‌های رها شده در پمپ بنزین شامل دو مار کبرای غول پیکر و یک مار موش هندی بودند. در حالی که مار‌های کبرا با پرتاب زهر، قادر به کشتن طعمه یا شکار‌های خود هستند مار‌های Ptyas mucosa که به مار‌های موش معروف هستند از گونه مار‌های غیرسمی بزرگ به‌شمار می‌روند.

نوشته‌های مرتبط

۱۳۹۹-۰۴-۲۹ چند رسانه‌ای

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.