«برد پیت» برای بدلکارش بازی می‌کند!

۱۳۹۹-۰۴-۱۷ فرهنگ

«برد پیت» برای بدلکارش بازی می‌کند!

«برد پیت» در فیلم حادثه ای آدمکشی «قطار سریع السیر» به کارگردانی «دیوید لیچ» ظاهر می شود. پیت قبلا نیز با لیچ در فیلم «ددپول۲» همکاری داشته است.

«برد پیت» نقش اصلی فیلم اکشن «قطار سریع السیر» محصول سونی و به کارگردانی «دیوید لیچ» را برعهده دارد.
این پروژه بر اساس کتاب ژاپنی «ماریا بیتل» نوشته «کوتارو ایساکا» ساخته می شود. این فیلم داستان گروهی آدمکش و قاتل حرفه ای با انگیزه متفاوت هستند که در قطار توکیو به دنبال سوژه خود می‌گردند.

تمام داستان این پروژه سینمایی حول محور سرعت وحرکت شبیه به فیلم فیلم لیام نیسون در سال ۲۰۱۴ با عنوان «بدون توقف» است.
«برد پیت» در این فیلم در نقش آدمکش حرفه ای به نام «لیدی باگ»(کفشدوزک) بازی می کند.
فیلمنامه «قطار سریع السیر» توسط «زاک اولکویچ» (نویسنده خیابان ترس) نوشته شده و لیچ نظارت و بازنگری آن را برعهده دارد. استودیوی فیلمسازی امیدوار است پس از مرحله پیش تولید، فیلمبرداری را در فصل پائیز آغاز کند.

نکته جالب توجه در مورد فیلم این است که به صورت «contained thriller» ساخته می شود بدین معنا که می تواند در صحنه های محدود فیلمبرداری شود ازینرو مشکل عمده ای با محدودیت های بهداشتی بحران کرونا ندارد و مثل فیلم های اکشن نیازی به لوکیشن های واقعی متعدد نخواهد داشت.

«برد پیت» قبلا نیز با لیچ در فیلم «ددپول۲» همکاری داشته است.
جالب ترین بخش این خبر این که «دیوید لیچ» کارگردان فیلم حاضر در دو فیلم «تروی» و «یازده یار اوشن» به عنوان بدلکار «برد پیت» حضور داشته است.

اولین فیلمی که باعث شناخته‌ شدن برد پیت شد، فیلم «تلما و لوییز» محصول سال ۱۹۹۱ بود. اما اولین نقش‌های موفق و اصلی وی در فیلم‌های بعدی‌اش چون «رودخانه‌ای که از آن میان می‌گذرد» (۱۹۹۲)، «مصاحبه با خون‌آشام» (۱۹۹۴) و «افسانه‌های خزان» (۱۹۹۴) اتفاق افتاد. دو فیلم «هفت» و «۱۲ میمون» باعث تحسین وی از سوی منتقدین شد و در نهایت نیز بخاطر فیلم «۱۲ میمون»، برای اولین بار نامزد دریافت جایزه اسکار «بهترین بازیگر نقش مکمل مرد» و همچنین به دلیل بازی در فیلم «روزی روزگاری در هالیوود» برنده یک جایزه «گلدن گلوب» بهترین بازیگر نقش مکمل مرد شد. دومین و سومین نامزدی دریافت جایزه اسکار برد پیت برای فیلم‌های دیگرش، «مورد عجیب بنجامین باتن» (۲۰۰۸) و «مانیبال» (۲۰۱۱) بود. برد پیت بالاخره برای بازی در فیلم «روزی روزگاری در هالیوود» برنده جایزه اسکار «بهترین نقش مکمل مرد» شد.

منبع: تسنیم

نوشته‌های مرتبط

۱۳۹۹-۰۴-۱۷ فرهنگ

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.