دعوت کمیسیون تحقیق مجلس از معترضان به اعتبارنامه تاجگردون

۱۳۹۹-۰۳-۲۶ سیاست

دعوت کمیسیون تحقیق مجلس از معترضان به اعتبارنامه تاجگردون

سخنگوی کمیسیون تحقیق مجلس شورای اسلامی از دعوت این کمیسیون از ۳ تن از معترضان به اعتبارنامه منتخب گچساران در مجلس یازدهم خبر داد . گفت: این جلسه امروز عصر برگزار می‌شود.

حجت‌الله فیروزی سخنگوی کمیسیون تحقیق مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با تسنیم با اشاره به آخرین اخبار از وضعیت بررسی پرونده غلامرضا تاجگردون منتخب مردم گچساران در مجلس یازدهم در این کمیسیون، گفت: در جلسه اخیر کمیسیون تحقیق مجلس که منظور بررسی پرونده اعتبارنامه منتخب گچساران برگزار شد، قرار بر این شد که در این کمیسیون، جلسه‌ای با معترضان به اعتبارنامه آقای تاجگردون داشته باشیم.

وی افزود: همچنین در این جلسه مقرر شد که بعد از جلسه‌ای که با معترضان نسبت به اعتبارنامه منتخب گچساران برگزار کردیم، جلسه‌ای نیز با آقای تاجگردون برای دفاع از اعتبارنامه‌‌اش داشته باشیم.

سخنگوی کمیسیون تحقیق مجلس ادامه داد: امروز از ۳ تن از معترضان به اعتبارنامه آقای تاجگردون برای حضور در جلسه کمیسیون تحقیق جهت ارائه ادله و توضیحات‌شان دعوت کرده‌ایم تا در این کمیسیون حضور یابند.

فیروزی اضافه کرد: همچنین قرار است در جلسه‌ای که عصر امروز(دوشنبه، ۲۶ خرداد ۹۹) در کمیسیون تحقیق برگزار خواهیم کرد، جلسه‌ای نیز با آقای تاجگردون داشته باشیم.

سخنگوی کمیسیون تحقیق مجلس یازدهم در پایان خاطرنشان کرد: جلسات این کمیسیون برای بررسی اعتبارنامه آقای تاجگردون طرف ۱۵ روز آینده ادامه دارد و گزارش نهایی آن، بعد از موعد مقرر قانونی ۱۵ روزه، تقدیم هیئت‌رئیسه مجلس خواهد شد.

نوشته‌های مرتبط

۱۳۹۹-۰۳-۲۶ سیاست

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.