۱۰ موجود عجیب الخلقه در اعماق اقیانوس ها! + ویدئو

۱۳۹۹-۰۳-۱۹ چند رسانه‌ای

۱۰ موجود عجیب الخلقه در اعماق اقیانوس ها! + ویدئو

در این مطلب ویدئویی در مورد ده موجود عجیبی را که در اعماق اقیانوس‌ها زندگی می‌کنند مشاهده خواهید کرد.

در جهان خلقت شگفتی‌های باورنکردنی زیادی وجود دارد. یکی از مکان‌های شگفت انگیزی که هنوز برای انسان ناشناخته باقی مانده است اعماق اقیانوس‌ها است. بنا به گزارش سازمان ملی اقیانوس آمریکا بیشتر از ۸۰ درصد این قلمرو‌های زیرآب رصد نشده و بدون نقشه وکشف نشده باقی مانده است.

جالب اینکه در کاوش‌های اندکی نیز که صورت گرفته است انواع موجودات عجیب پیدا شده است. ویدئویی که به تازگی سایت Watch Mojo منتشر کرده است به این موجودات که در اعماق اقیانوس‌ها زندگی می‌کنند پرداخته است. این ویدئو با عنوان «۱۰ موجود مرموز که در اعماق دریا زندگی می‌کنند» منتشر شده است.

«قلابچه ماهی»، ماهی‌ای که از تعدادی اندک از آن‌ها در زیستگاهش در اعماق اقیانوس فیلم تهیه شده است. این ماهی بخاطر شکل ظاهری خود قادر به فریب دادن سایر ماهی‌ها و در نتیجه شکار آسان آن‌ها است. قدیمی‌ترین گونه‌های کوسه در جهان و ماهی خون آشام از دیگر موجوداتی هستند که در این ویدئو به آن‌ها پرداخته شده است.

گفتنی است؛ این در حالی است که تنها برخی از موجوداتی که در اعماق اقیانوس‌ها زندگی می‌کنند توسط انسان مشاهده شده اند یا ترجیح می‌دهند در هنگام کاوش در مقابل دید انسان قرار بگیرند. در این جهان اسرارآمیز زیر آب موجودات دیگری نیز زندگی می کنند که بشر تاکنون موفق به پیداکردن آن ها نشده است.

نوشته‌های مرتبط

۱۳۹۹-۰۳-۱۹ چند رسانه‌ای

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.