تعمیرات تخصصی لوازم خانگی

۱۳۹۹-۰۳-۰۷ سرگرمی

تعمیرات تخصصی لوازم خانگی

مرکز تخصصی تعمیرات لوازم خانگی

مجموعه ی هوم خانه بیش از نیم قرن است که در زمینه ی نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی فعالیت دارد. این نمایندگی کادر خود را از بین افراد با تجربه برگزیده و خدمات خود را به صورت تخصصی و حرفه ای به مشتریان ارائه می کند. در این مرکز تعمیر لوازم خانگی به دست تکنسین های مجرب و متخصص انجام شده و به همین دلیل نیز مشتریان از کیفیت تعمیر دستگاه های معیوب خود اطمینان دارند. شما می توانید در هر ساعتی از شبانه روز به نمایندگی مجاز ما در تهران مراجعه کرده و از خدمات درجه یک آن بهرمند شوید.

نمایندگی تعمیرات انواع بخارشوی

هوم خانه به عنوان مرکز تعمیرات انواع بخارشو به منظور بالا رفتن اطلاعات و دانش فنی تعمیرکاران خود دوره های تخصصی برای آنها برگزار می کند. در این دوره ها آنها با قطعات به کار رفته در ساختمان لوازم خانگی و همچنین نحوه ی تعمیر آنها با استفاده از روش های مدرن آشنا می شوند. آشنایی تعمیرکاران با این موارد باعث می شود تعمیر بخارشو در این مرکز به صورت تخصصی انجام شود. در سایه ی همین ویژگی ها و عملکرد عالی تکنسین های نمایندگی، این مرکز به عنوان یکی از بزرگترین مراکز تعمیرات لوازم خانگی در تهران شناخته می شود. مشتریان با مراجعه به این نمایندگی می توانند لوازم خانگی معیوب خود را با کیفیت بالا و به صورت مطمئن تعمیر کرده و سال ها به راحتی از آنها استفاده کنند.

هوم خانه در مناطق مختلف شهر تهران دارای شعبه های متعددی است. تعدد شعبات نمایندگی باعث شده تا هم دسترسی متقاضیان به این مرکز راحت شود و هم سرعت خدمات رسانی افزایش پیدا کند. اگر قصد مراجعه به نمایندگی مجاز ما برای ثبت سفارش تعمیرات بخارشو را دارید می توانید متناسب با شرایط خود یکی از راه های ارتباطی با این مرکز را انتخاب کنید. برای مثال می توانید به صورت حضوری به نمایندگی مراجعه کرده و سفارش خود را ثبت کنید. در این مراجعه، در صورت تمایل می توانید بخارشوی معیوب را نیز به خود به همراه آورده و در محل نمایندگی آن را تعمیر کنید. علاوه بر آن می توانید از روش های غیر حضوری نظیر تماس تلفنی و یا ثبت سفارش به صورت آنلاین نیز بهرمند گردید. در تماس تلفنی کارشناسان ما مشاوره های اولیه ی رایگان نیز به شما عزیزان ارائه می کنند. اما اگر ثبت سفارش به صورت آنلاین صورت گرفته باشد پرسنل ما با شما تماس خواهند گرفت.

نمایندگی تعمیرات انواع جارو شارژی

هوم خانه نمایندگی تعمیرات انواع جارو شارژی در تهران را نیز دارد. این مرکز به منظور رفاه حال مشتریان تمامی خدمات خود را در اسرع وقت در اختیار آنها قرار می دهد. یکی دیگر از خدماتی که در این مرکز ارائه می شود انجام تعمیرات در محل و منزل می باشد. به این صورت که پس از ثبت سفارش تعمیرکاران ما طی ۲۴ ساعت در محل حاضر می شوند. البته زمان حضور آنها در محل با مشتری هماهنگ می شود تا از بروز مشکل در خدمات رسانی جلوگیری شود. تعمیرکاران ما با حضور در محل و منزل کار عیب یابی و تعمیر جاروشارژی را با سرعت بالایی انجام می دهند. سرعت عملکرد تعمیرکاران با دقت بالا همراه بوده و این امر سبب می شود نتیجه ی کار بسیار عالی باشد. در ضمن با حضور این افراد در محل دیگر نیاز نیست دستگاه های معیوب خود را به محل نمایندگی انتقال دهید.

تعمیرکاران هوم خانه برای تعمیر جارو شارژی به صورت اصولی و با کمترین هزینه، تمرکز خود را بر روی تعمیر قطعه ی خراب می گذارند. زیرا تعمیر قطعه ی معیوب باعث می شود قطعه ی فابریک دستگاه حفظ شده و به همین سبب نیز بعد از تعمیر کیفیت کار آن افت پیدا نکند. همچنین این کار باعث می شود هزینه تعمیرات جارو شارژی نیز کاهش پیدا کند. اما در صورتی که قطعه ی خراب شده قابلیت تعمیر نداشته باشد به منظور تعمیر دستگاه مجبور به تعویض آن خواهند شد. البته استفاده از قطعات اورجینال برای جایگزین کردن این قطعه از افت راندمان دستگاه جلوگیری خواهد کرد.

نمایندگی تعمیرات انواع جاروبرقی

در مجموعه هوم خانه هزینه های تعمیرات جاروبرقی به صورت منصفانه تعیین شده اند. دلیل این امر تطابق هزینه های تعیین شده در این مرکز با نرخ های اعلام شده از سوی اتحادیه می باشد. هزینه های تعمیر قبل از آن که دستگاه تعمیر شود برآورد شده و به اطلاع مشتری می رسد. در صورتی که وی از این هزینه ها رضایت داشته باشد تعمیرکاران اقدام به تعمیر جاروبرقی می کنند. در پایان کار نیز این هزینه ها در یک برگه فاکتور یادداشت شده و به وی ارائه می گردد. برای پرداخت هزینه های ناشی از تعمیر نگران نداشتن پول نقد به همراه خود نباشید. زیرا می توانید از کارت خوان های سیاری که تکنسین ها به همراه دارند استفاده کنید.

هوم خانه نمایندگی تعمیرات انواع جاروبرقی در تهران به نحوه ی کار تعمیرکاران خود اعتماد کامل دارد. بر همین اساس نیز تمامی خدمات خود گارانتی می کند. گارانتی یک ساله ی خدمات در این مرکز به مشتریان اجازه می دهد تا در صورت خراب شدن مجدد دستگاه در طول این مدت زمان آن را به نمایندگی ارجاع دهند. در این شرایط نمایندگی وظیفه دارد خدمات خود را به صورت رایگان در اختیار مشتری قرار داده و از وی هزینه ای دریافت نکند. ارائه ی این نوع خدمات در نهایت منجر به ایجاد اعتماد بین دو طرف شده و رضایت مشتریان را در پی خواهد داشت. بنابراین شما می توانید با اعتماد کامل به نحوه ی خدمات رسانی نمایندگی و نحوه ی تعمیر دستگاه های معیوب، جاروبرقی خود را به دست تعمیرکاران این مرکز بسپارید.

هوم خانه مرکز تعمیرات لوازم خانگی

هوم خانه نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی در تهران با بهره گیری از تکنسین های مجرب و همچنین ارائه خدمات درجه یک بهترین گزینه برای تعمیرات لوازم خانگی می باشد. این مرکز خدمات خود را در محل ارائه داده و با مناسب ترین قیمت ها هر کدام از لوازم خانگی را تعمیر می کند. با استفاده از خدمات این نمایندگی شما می توانید در کمتر از ۲۴ ساعت دستگاه معیوب خود را به صورت تعمیر شده تحویل بگیرید.

نوشته‌های مرتبط

۱۳۹۹-۰۳-۰۷ سرگرمی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.