تمام طیف‌های سیاسی در زمان ریاست لاریجانی آزادانه در صحن اظهارنظر می‌کردند

۱۳۹۹-۰۳-۰۵ اسلایدر

تمام طیف‌های سیاسی در زمان ریاست لاریجانی آزادانه در صحن اظهارنظر می‌کردند

نماینده مردم در مجلس دهم، اداره صحن در شرایطی که افرادی از طیف‌های سیاسی، دیدگاه‌ها و سلایق مختلف در آن حضور دارند به گونه‌ای که از حقوق برابری در اظهارنظر برخوردار باشند را امر دشواری دانست و معتقد است که دکتر لاریجانی توانست در این زمینه موفق عمل کند.

عباسعلی پوربافرانی در گفت و گو با  خانه ملت، با بیان اینکه دکتر علی لاریجانی در اداره صحن عملکردی فراجناحی داشت، گفت: دکتر لاریجانی به دور از دیدگاه‌‎های سیاسی و جناحی به اداره صحن می‌پرداخت به طوری که در زمان ریاست وی، نمایندگان از هر طیف سیاسی که در مجلس حضور داشتند، می‌توانستند آزادانه اظهارنظر کنند و زمینه تحقق این مهم به خوبی توسط ریاست مجلس شورای اسلامی فراهم می‌شد.

دکتر لاریجانی با مدیریت صحیح از بحران‌ها عبور کرد

نماینده مردم نایین، خور و بیابانک در مجلس دهم ادامه داد: دکتر لاریجانی در مقاطعی که کشور با مشکلات عدیده‌ای در حوزه اقتصادی به ویژه بعد از اعمال تحریم‌ها مواجه بود در این سمت فعالیت کرد و توانست با مدیریت صحیح از بسیاری از بحران‌های ایجاد شده به خوبی عبور کند.

رفع برخی ایرادات در اداره مجلس مستلزم اصلاح آئین‌نامه داخلی است

وی تصریح کرد: مردم انتظارات زیادی از مجلس دارند فارغ از اینکه بسیاری از ایراداتی که به نحوه اداره مجلس وارد دانسته می‌شود یا به عملکرد کل هیات رییسه برمی‌گردد و یا نیاز به اصلاح آیین‌نامه داخلی مجلس شورای اسلامی دارد.

پوربافرانی در بیان گلایه‌ های برخی افراد از هیات رییسه، یادآور شد: برخی نقدها گاهی مطرح می‌شد که ناشی از عملکرد کل هیات رییسه بود و نمی‌توان آن را از نواقص ریاست مجلس دانست.

این نماینده مردم در مجلس دهم، تاکید کرد: بی‌تردید اداره صحن در شرایطی که افرادی از طیف‌های سیاسی مختلف و تمام نقاط کشور با دیدگاه‌ها و سلایق گوناگون در آن حضور دارند، آن هم به گونه‌ای که از وضعیت یکسان و حقوق برابری در اظهارنظر در قالب تذکر، پیشنهاد و نطق برخوردار باشند، امر دشواری بوده که دکتر لاریجانی توانست در این زمینه موفق عمل کند.

نوشته‌های مرتبط

۱۳۹۹-۰۳-۰۵ اسلایدر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.