ساری، عضو هیات رئیسه کمیسیون اجتماعی مجلس : لاریجانی به دور از افراط و تفریط به اداره صحن می‌پرداخت

۱۳۹۹-۰۳-۰۵ سیاست

ساری، عضو هیات رئیسه کمیسیون اجتماعی مجلس : لاریجانی به دور از افراط و تفریط به اداره صحن می‌پرداخت

عضو هیات رئیسه کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: دکتر لاریجانی در شرایطی که مجلس از نمایندگانی از طیف‌های سیاسی مختلف تشکیل شده بود با میانه‌روی و به دور از افراط و تفریط صحن را اداره کرده و موضوعات مختلف را با دید باز و مبتنی بر واقعیات دنبال می‌کرد.

علی ساری در گفت وگو با خانه ملت، عملکرد دکتر علی لاریجانی را در طول ۱۲ سال گذشته به عنوان رییس مجلس شورای اسلامی مثبت ارزیابی کرد و در تشریح جزییات نحوه مدیریت صحن توسط وی، گفت: دکتر لاریجانی فردی متدین و فرهیخته و سیاستمداری هوشمند و متخصص و نخبه در خصوص مدیریت پارلمان بود که در سه دوره فعالیت در سمت ریاست مجلس شورای اسلامی برغم محدودیت‌هایی که وجود داشت توانست به بهترین شکل این حوزه را اداره کند.

دکتر لاریجانی توانست شرایط واقعی مملکت را به خوبی درک کند

نماینده مردم اهواز و باوی در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: دکتر لاریجانی توانست شرایط واقعی مملکت را به خوبی درک کند، کما‌اینکه در سه دوره فعالیت وی به عنوان رییس مجلس شورای اسلامی اقدامات ارزشمندی در حوزه‌های سیاسی، اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و …هم از بُعد تقنین و هم نظارت انجام شد.

وی با اشاره به تصمیمات سختی که در شرایط حساس در مجلس شورای اسلامی اتخاذ شد، تصریح کرد: اداره صحن همزمان با تصویب برجام و بررسی CFT و پالرمو و انجام استیضاح‌های وزرا به ویژه در سال ۹۶ که کشور با مشکلات اقتصادی جدی مواجه بود، در شرایط بسیار سختی قرار داشت که در نهایت با مدیریت صحیح دکتر لاریجانی به نتیجه مطلوبی منتهی شد.

این نماینده مردم در مجلس دهم یادآور شد: دکتر لاریجانی در شرایطی که مجلس از نمایندگانی از طیف‌های سیاسی مختلف تشکیل شده بود با ممانعت از افراط و تفریط و با میانه‌روی، صحن را اداره کرده و موضوعات مختلف را با دید باز و مبتنی بر واقعیات دنبال می‌کرد.

عضو هیات رئیسه کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: بی‌تردید دکتر لاریجانی یکی از گنجینه‌های ارزشمندی بوده که باید از ظرفیت وی در اداره سایر بخش‌های مهم و کلیدی کشور استفاده شود، چرا که به طور قطع مدیریت وی باعث رشد و تعالی کشور در تمام زمینه‌ها خواهد شد.

نوشته‌های مرتبط

۱۳۹۹-۰۳-۰۵ سیاست

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.