شوخی جالب پدر خلاق با دختران دانش آموزش! + عکس و ویدئو

۱۳۹۹-۰۲-۰۸ سرگرمی

شوخی جالب پدر خلاق با دختران دانش آموزش! + عکس و ویدئو

پدر خلاق برای امتحان کردن دختران دانش آموزش در مورد بازگشایی دوباره مدارس دست به شوخی جالبی زد.

از شیوع کرونا در جهان چند ماه می‌گذرد. این ویروس نخستین بار در شهر “ووهان ” چین گزارش شد. از ماه دسامبر که دولت چین شیوع کرونا در این کشور را تایید کرد تاکنون این ویروس در ۲۱۰ کشور جهان نیز مشاهده شده است. طبق آمار‌های رسمی اعلام شده نزدیک به ۳۰۰۰۰۰۰ تن در جهان به کرونا مبتلا شده اند که متاسفانه بیش از ۲۰۳۰۰۰ تن از آن‌ها جان خود را از دست داده اند.

با شیوع کرونا بسیاری از کشور‌های جهان به منظور جلوگیری از ابتلا گسترده شهروندان اقدام به اِعمال قرنطینه سراسری کردند. پس از اعمال قرنطینه مدارس و دانشگاه‌ها تعطیل شد واکنون ادامه آموزش دانش آموزان و دانشجویان از طریق اینترنت انجام می‌شود. در این میان در حالی که برخی از دانش آموزان و دانشجویان از این تعطیلی طولانی کلافه شده اند، اما برخی دیگر ظاهرا تمایلی به اتمام آن و شروع مدارس ندارند. مانند دو دختر دانش آموز اهل انگلیس. پدر آن‌ها برای آنکه علاقه دخترانش را به بازگشایی دوباره مدارس بیازماید دست به اقدامی جالب زد.

شوخی جالب پدر خلاق با دختران دانش آموزش!

در این تست جالب Schwitz نامه‌ای را از طرف بوریس جانسون، نخست وزیر انگلیس به دخترانش نشان داد که طبق دستورالعمل جدید باید تمام دانش آموزان هفت روز هفته در مدرسه حاضر می‌شدند. در متن این نامه ساختگی آمده بود به دلیل آنکه دانش آموزان انگلیسی بخشی از دوره تحصیلی جدید را از دست داده اند این تصمیم اتخاذ شده است. او حتی برای باورپذیرکردن این نامه برای دخترانش بحثی ساختگی با همسرش با موضوع چرا باید فرزندان آن‌ها ۷ روز در مدرسه حاضر شوند در مقابل آن‌ها به راه انداخت.

در حالی که دختران Schwitz از بازگشایی دوباره مدرسه ناراحت شده بودند او سرانجام به دخترانش گفت که این نامه و بحث با مادر آن‌ها ساختگی بوده و قصد داشته تا با آن‌ها شوخی کند. در ادامه عکس العمل دختر کوچکتر Schwitz را پس از پی بردن به واقعیت مشاهده می کنید.

شوخی جالب پدر خلاق با دختران دانش آموزش!

نوشته‌های مرتبط

۱۳۹۹-۰۲-۰۸ سرگرمی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.