گوشی هوشمند خود را به ریموت تبدیل کنید + عکس

۱۳۹۵-۰۶-۱۷ دنیای فناوری

گوشی هوشمند خود را به ریموت تبدیل کنید + عکس

با ابزار جدید و هوشمند اسپین ریموت می توانید گوشی هوشمند و یا تبلت خود را به ریموت کنترل از راه دور تبدیل کنید.
به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان؛ در زمان کنونی که دستگاه ها و ابزارهای مختلف هوشمند هر یک به کنترل نیازمند هستند به دنبال وسیله ای هستیم تا کنترل تمامی ابزارها را یکجا در اختیار داشته باشیم.

از آنجا که کنترل چندین سیستم همزمان با یکدیگر کار دشواری است از این رو دستگاه هایی که قابلیت کنترل چند ابزار را دارند مورد استقبال هستند.

اسپین ریموت SDC-1  ابزار و رابط کنترلی از راه دور است که قابلیت دربرگیری چند ابزار را همزمان دارد و بیشتر برای دستگاه هایی که به مادون قرمز، بلوتوث هوشمند و وایرلس وابسته هستند، کاربرد دارد.

این دستگاه همچنین برای تبدیل تبلت و گوشی هوشمند شما به کنترل نیز کارایی دارد.

اسپین ریموت گنبدی شکل، دارای سنسوری برای تغییر حرکات و دستورات می باشد، از این رو با در دست گرفتن این ابزار گنبدی شکل و تغییر جهت و یا مسیر چرخش می توانید کانال ها را تغییر و یا صدا را تنظیم کنید.

این ابزار هوشمند سیگنال های IR خود را به اطراف ارسال می کند و شما برای کنترل دستگاه مورد نظر خود نیاز به حضور در جلو دستگاه همانند دستگاه های قدیمی دارای مادون قرمز ندارید.

اسپین ریموت از طریق اپلیکیشن گوشی های اندروید و ios بدون نیاز به سخت افزار می تواند گوشی شما را به کنترل لمسی تبدیل کند.

علاقمندان برای خرید این دستگاه باید هزینه ۱۱۲ دلاری پرداخت کنند.

5125016_715 5125017_835 5125019_417 5125026_809
(Visited 38 times, 1 visits today)

نوشته‌های مرتبط

۱۳۹۵-۰۶-۱۷ دنیای فناوری

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.