واکنش وزیر آموزش‌وپرورش به ماجرای برخورد با معلم مهربان آستارایی

۱۳۹۸-۱۲-۲۵ جامعه

واکنش وزیر آموزش‌وپرورش به ماجرای برخورد با معلم مهربان آستارایی

به تازگی در فضای مجازی صوتی از تدریس مجازی یکی از معلمان وظیفه‌شناس کشور منتشر شده که در تدریس خود به اشتباه واژه “آنلاین” را “آیلاند” تلفظ می‌کند.

متاسفانه همین موضوع، دستمایه تهیه کلیپ‌های طنز شد!

اخیرا نیز مطلبی در فضای توییتر منتشر شده که از برکناری این معلم از تدریس و خانه‌نشینی او خبر می‌دهد.

هم‌اکنون، محسن حاجی میرزایی؛ وزیر آموزش و پرورش در صفحه شخصی خود درتوئیتر در اینباره نوشت: “‌وقتی می‌گوییم آموزش هیچگاه تعطیل نمی‌شود، به اعتبار معلمان فداکار و مسئولیت‌پذیری می‌گوییم که این روزها با کمترین امکانات چراغ آموزش را از خانه‌هایشان روشن نگه داشته‌اند. پ.ن. شایعات درباره برخورد با #معلم_مهربان_آستارایی صحت ندارد.”

معلمان , محسن حاجی‌میرزایی , وزارت آموزش و پرورش ,

آموزش وپرورش استان گیلان نیز شایعه اخراج این معلم وظیفه‌شناس آستارایی را تکذیب می‌کند و جالب است بدانید، این معلم وظیفه‌شناس که برای تدریس مجازی به دانش‌آموزانش در تلاش است، ۶۷ سال سن دارد و ۱۷ سال پس از بازنشستگی همچنان با عشق مشغول آموزش فرزندان این سرزمین است.

نادر جهان‌آرای مدیرکل آموزش و پرورش استان گیلان با بیان اینکه معلم وظیفه‌شناس آستارایی همواره در کسوت معلمی، به دانش‌آموزانش درس می‌دهد، گفت: لهجه معلم وظیفه‌شناس و عاشق‌پیشه گیلانی که دستمایه برخی افراد قدرناشناس در فضای مجازی شد، به هیچ عنوان خللی در مجاهدت علمی معلمان وظیفه شناس ایجاد نمی‌کند.

جهان آرای در خصوص خانم «صفایی» معلم خوشنام و شیرین زبان آستارایی اظهار کرد: این معلم وظیفه‌شناس با وجود ۶۷ سال سن و با گذشت ۱۷ سال از بازنشستگی؛ با وظیفه‌شناسی و خستگی‌ناپذیری تحسین‌برانگیزی همچنان عرصه آموزش را خالی نکرده و نسبت به آینده کودکان شهر و کشورش بی تفاوت نیست و آموزش و پرورش استان همواره از زحمات و تلاش های معلمان استان به ویژه خانم صفایی تقدیر و تشکر کرد.

نوشته‌های مرتبط

۱۳۹۸-۱۲-۲۵ جامعه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.