پیام تسلیت امام جمعه تبریز به طلبه جهادگر تبریزی + تصویر

۱۳۹۸-۱۲-۲۴ جامعه

پیام تسلیت امام جمعه تبریز به طلبه جهادگر تبریزی + تصویر

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز، با صدور پیامی مصیبت وارده بر طلبه جهادگر تبریزی را تسلیت گفتند.

متن پیام بشرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم
انا لله و انا الیه راجعون

جناب حجت الاسلام والمسلمین آقای حاج شیخ محمد مداح

سلام علیکم؛

این روزها اخبار دردناک از شیوع ویروس کرونا و درگذشت هموطنان عزیزمان از مردم عادی گرفته تا پاسدارانِ سلامت و مدافعانِ بهداشت در مراکز درمانی و بیمارستان ها قلب هایمان را آکنده از غم و اندوه کرده است.

در این شرایط سخت و دردآلود تصویری از شکوه ایمان و اخلاص و فداکاری طلبه ای جوان که با لباس جهادی در کنار پرستاران و پزشکان عزیزمان بوده، در فضای مجازی دست به دست میشود که اندوه این روزها را بیشتر می‌کند.

برادر جهادگرم داغ همسر و فرزند شما؛ غم بزرگی است که همه ما را ناراحت کرده است، این مصیبت وارده را به جنابعالی و خانواده محترم، صمیمانه تسلیت و تعزیت عرض می‌کنم و علودرجات آن فقیده سعیده، سلامت و شکیبایی و پاداش نیک الهی را برای همه بازماندگان از خداوند منان مسئلت دارم.

به گزارش ایسنا، حجت الاسلام شیخ محمد مداح، طلبه‌ تـبـریـزی است که با روحیه بسیار بالا در بیمارستان‌های قم به بیماران کرونایی کمک می‌کرد، همسر باردارش که با علایم کرونا در بخش I.C.U همان بیمارستان بستری بود به همراه فرزندش جان خود را از دست داد. ماجرای کمک‌های جهادگرانه این طلبه و همچنین فوت همسر و فرزندش از روز گذشته در فضای مجازی دست به دست می‌شود.

امام جمعه تبریز روز گذشته نیز به صورت تلفنی با این طلبه گفت‌وگو و ابراز همدردی کرده است.

نوشته‌های مرتبط

۱۳۹۸-۱۲-۲۴ جامعه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.