کاندیدایی که سَرِ نخواستنش دعواست

۱۳۹۸-۱۱-۲۴ اسلایدر

کاندیدایی که سَرِ نخواستنش دعواست

با اینکه محافل سیاسی انتظار داشتند شورای نگهبان همانند دوره قبل صلاحیت حمید رسایی را رد کند، اما وی توانست از سد شورای نگهبان رد شود. او در انتخابات۴سال پیش ردصلاحیت شد و آنگونه که بعدها گفته شد به شرطی که از ادامه رقابت انصراف دهد تایید شد . وی که در حوزه انتخابیه اصفهان نامزدشده بود طبق قراری که با شورای نگهبان گذاشته بود انصراف داد.

رسایی در انتخابات یازدهمین دوره مجلس باز هم ثبت نام کرد و انتظار داشت در لیست اصولگرایان مختلف قرار گیرد. در لیستهای جعلی اولیه که انتشار یافت نام وی نیز در میان روحانیون حاضر در لیست دیده شد اما بعد از انتشار لیست جبهه پایداری، او ناباورانه جایی در لیست نداشت.

هنگامی که لیست ائتلاف اصولگرایان منتشر شد باز هم نام او در بین نامزدها نبود. لیست یاران قالیباف هم به او وقعی ننهاد. این در حالی بود که او بیشترین حملات را به دولت کرد تا به زعم خود،انقلابی! جا بیفتد و نامش به لیست ها راه پیدا کند.

راه نیافتن به لیستها کافه صبرش را سرریز کرد و در یک پیام ویدیویی به جان واژه “وحدت” افتاد و گفت وحدت اصالت ندارد و اگر وحدت اصالت داشت، مولاعلی با خلفا وحدت می کرد!

در حال حاضر حمیدرسایی نامزدی است که سر نخواستنش دعواست و هیچیک از زیرمجموعه های جناح اصولگرا او را دوست ندارند.

گفته می شود علت تندرویها و حملات او به چهره های سیاسی، تلاش برای مکتوم ماندن سابقه غیرقابل دفاعی است که از او وجود دارد و وی تلاش می کند با شلوغ بازی فرصت طرح آنها را ندهد.

در عین حال شنیده می شود وی برای راه یافتن به دست کم یک لیستف درخواستها و لابی های متعددی را انجام داده و قرار است این تلاش را ظرف امروز و فردا نیز ادامه دهد.

نوشته‌های مرتبط

۱۳۹۸-۱۱-۲۴ اسلایدر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.