سرعت مجاز در آزادراه تازه افتتاح شده تهران – شمال

۱۳۹۸-۱۱-۲۳ اسلایدر

سرعت مجاز در آزادراه تازه افتتاح شده تهران – شمال

رئیس پلیس راه تهران بزرگ گفت: سرعت مجاز در منطقه یک آزادراه تهران – شمال ۸۰ کیلومتر بر ساعت و در تونل‌ها ۷۰ کیلومتر بر ساعت تعیین شده است.

نورالله خادم امروز در حاشیه افتتاح آزمایشی منطقه یک آزادراه تهران – شمال در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: پلیس راه تهران بزرگ دو ایستگاه موقت برای منطقه یک آزادراه تعیین کرده است. که به محض افتتاح رسمی کار را آغاز می‌کنند.

وی افزود: همچنین پایین‌تر از عوارضی نیز پاسگاه پلیس خواهیم داشت.

خادم سرعت مجاز عبور از منطقه یک آزادراه تهران – شمال را ۸۰ کیلومتر بر ساعت و در تونل‌ها ۷۰ کیلومتر بر ساعت اعلام کرد و گفت: به دلیل کوهستانی بودن مسیر شرکت سازنده این سرعت را تعیین کرده است و با توجه به شرایط راه این سرعت مجاز تعیین شده است.

بنا بر این گزارش، در ادامه این مراسم همچنین معاون ساختمان و تأسیسات بنیاد مستضعفان نیز اظهار داشت: در کل مسیر روشنایی‌ها نصب شده است و تهویه تونل‌ها نیز فعال است.

به گفته منوچهر خواجه دلویی در حوزه منظر راه نیز در این آزادراه کارهایی انجام شده است و همچنین سازه‌هایی احداث شده است که نقش ایمنی در جلوگیری از ریزش دارد. همچنین سازه ورودی منطقه یک آزادراه تهران – شمال چندمنظوره است و نمایی زیبا نیز به ورودی آزادراه می‌دهد.

منبع: فارس

نوشته‌های مرتبط

۱۳۹۸-۱۱-۲۳ اسلایدر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.