از امیر جدیدی تا پریناز ایزدیار نامزدهای جشنواره سی‌وهشتم فجر

۱۳۹۸-۱۱-۲۱ فرهنگ

از امیر جدیدی تا پریناز ایزدیار نامزدهای جشنواره سی‌وهشتم فجر

نامزدهای سیمرغ بلورین رشته‌های مختلف جشنواره فیلم فجر معرفی شدند.

نامزدهای سی‌وهشتمین جشنواره فیلم فجر توسط ابراهیم داروغه‌زاده معرفی شدند.

بهترین جلوه‌های ویژه بصری (CGI)

جواد مطوری «آبادان یازده ۶۰»
محمد برادران «خروج»
جواد مطوری «خورشید»
امین پهلوان‌زاده و کامیار شفیع‌پور «درخت گردو»
رضا میثاقی و محسن خیرآبادی «روز صفر»

بهترین جلوه‌های ویژه میدانی

محسن روزبهانی «آبادان یازده ۶۰»
آرش آقابیک «پوست»
ایمان کرمیان «خورشید»
ایمان کرمیان «درخت گردو»
محسن روزبهانی «روز صفر»
آرش آقابیک «شنای پروانه»

بهترین چهره‌پردازی

مهرداد میرکیانی «خروج»

محمدرضا قومی «خون شد»

شهرام خلج «درخت گردو»

ایمان امیدواری «سه کام حبس»

عظیم فراین «شنای پروانه»

طراحی لباس

رسول علیزاده «پوست»

مارال جیرانی «خروج»

بهزاد جعفری طادی «درخت گردو»

امیر ملک پور «روز صفر»

شیده محمودزاده «سینماشهر قصه»

غزاله معتمد «شنای پروانه»

بهترین طراحی صحنه

پوریا اخوان «پوست»

کیوان مقدم «خورشید»

محمدرضا شجاعی «درخت گردو»

سهیل دانش اشراقی «روز صفر»

آیدین ظریف «سینما شهر قصه»

بهترین صدا

امیر شاهوردی و علیرضا علویان «پوست»

رشید دانشمند و امین شریفی «تومان»

امیر نوبخت و آرش قاسمی «خروج»

حسین بشاش و محمدرضا دلپاک «خورشید»

مهدی صالح کرمانی و آرش قاسمی «شنای پروانه»

موسیقی متن

حسین علیزاده «آتابای»

بامداد افشار «پوست»

رامین کوشا «خورشید»

حبیب خزاعی فر «درخت گردو»

مسعود سخاوت دوست «شنای پروانه»

بهترین تدوین

محمد نجاریان «پوست»

حسن حسندوست «خورشید»

محمد نجاریان «درخت گردو»

میثم مولایی «روز صفر»

سیاوش پورخلیلی «سینما شهر قصه»

اسماعیل علیزاده «شنای پروانه»

بهترین فیلمبرداری

سامان لطفیان «آتابای»

مسعود امینی طیرانی «ابر بارانش گرفته»

مرتضی نجفی «تومان»

هومن بهمنش «خورشید»

مسعود سلامی «سه کام حبس»

سامان لطفیان «شنای پروانه»

بهترین نقش مکمل مرد

جواد عزتی «آتابای»

ارشیا نیک بین «ابر بارانش گرفته»

مجتبی پیرزاده «تومان»

بابکا کریمی «سینما شهر قصه»

امیر آقایی «شنای پروانه»

نوید پورفرج «مغز استخوان»

بهترین نقش مکمل زن

لیلا زارع «خون شد»

مینو شریفی «درخت گردو»

سمیرا حسن پور «سه کام حبس»

طناز طباطبایی «شنای پروانه»

باران کوثری «عامه پسند»

ستاره پسیانی «من می ترسم»

بهترین نقش اصلی مرد

میرسعید مولویان «تومان»

فرامرز قریبیان «خروج»

پیمان معادی «درخت گردو»

امیر جدیدی «روز صفر»

علی شادمان «مردن در آب مطهر»

بهترین نقش اصلی زن

نازنین احمدی «ابر بارانش گرفته»

پریناز ایزدیار «سه کام حبس»

مریم مقدم «قصیده گاو سفید»

ندا جبرائیلی «مردن در آب مطهر»

الناز شاکردوست «من می ترسم»

بهترین فیلمنامه

نیما جاویدی و مجید مجیدی «خورشید»

سعید ملکان بهرام توکلی «روز صفر»

محمد کارت حسین دوماری پدرام پورامیری «شنای پروانه»

بهتاش صناعی ها مریم مقدم مهرداد کوروش نیا «قصیده گاو سفید»

علی زرنگار «مغز استخوان»

بهنام بهزادی و سحر سخایی «من می ترسم»

بهترین کارگردانی

نیکی کریمی «آتابای»

مرتضی فرشباف «تومان»

مجیدی «خورشید»

مهدویان «درخت گردو»

سعید ملکان «روز صفر»

محمد کارت «شنای پروانه»

بهترین فیلم

نیکی کریمی «آتابای»

امیر بنان مجید مجیدی «خورشید»

سیدمصفطی احمدی «درخت گردو»

سعید ملکان «روز صفر»

رسول صدرعاملی «شنای پروانه»

نوشته‌های مرتبط

۱۳۹۸-۱۱-۲۱ فرهنگ

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.