سلبریتی‌ها چند واحد مسکونی در مناطق زلزله‌زده کرمانشاه ساختند؟

۱۳۹۸-۱۱-۱۹ اقتصاد

سلبریتی‌ها چند واحد مسکونی در مناطق زلزله‌زده کرمانشاه ساختند؟

به گفته معاون عمرانی استانداری کرمانشاه تعداد کل واحدهای ساخته شده توسط سلبریتی‌ها و خیرین در مناطق زلزله زده استان کرمانشاه ۴۲۰واحد است.

به گزارش ایسنا، مهرداد سالاری در نشست شورای اداری استان کرمانشاه که عصر امروز (۱۹ بهمن) برگزار شد، به تشریح آخرین روند بازسازی مناطق زلزله زده استان پرداخت و گفت: در زلزله‌ سال ۱۳۹۶ استان، ۱۰۹ هزار و ۸۰۰ واحد مسکونی تخریب و یا دچار آسیب شد.

معاون استانداری کرمانشاه افزود: هرچند میزان این تخریب ها بسیار بالا بود، اما با مشارکت مردم توانستیم بازسازی های باکیفیتی را داشته باشیم.

وی تاکید کرد: تاکنون ۴۱ هزار و ۲۷۵ واحد مسکونی در مناطق زلزله زده استان ساخته و ۶۷ هزار و ۵۰۰ واحد هم تعمیر شده است.

وی با بیان اینکه در زمان بازسازی ها عده ای از سلبریتی ها و خیرین پای کار آمدند و در امر بازسازی مشارکت کردند، گفت: تعداد کل واحدهای بازسازی شده توسط سلبریتی ها و خیرین در مناطق زلزله زده استان ۴۲۰ واحد از ۱۰۹ هزار واحد است.

این مسئول گفت: هرچند طی دوسال گذشته زمان زیادی از وقت مسئولین کرمانشاه صرف بازسازی مناطق زلزله زده شد، اما قطار توسعه استان متوقف نشد و پیشرفت های چشمگیری در اکثر حوزه ها داشتیم.

صابر رحیمی مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه هم در این نشست به افزایش چشمگیر سرانه فضای ورزشی در کرمانشاه اشاره و عنوان کرد: طی یک سال گذشته رشد ۲۳ درصدی آمار ورزشکاران سازمان یافته استان را داشته ایم که بی سابقه است.

وی به وجود ۳۲۰۰ ورزشکار مدال آور و قهرمان در کرمانشاه اشاره کرد و افزود: برای افزایش قهرمانان ورزشی استان توسعه زیرساخت‌ها ورزشی را در همه مناطق استان در حال اجرا داریم.

نوشته‌های مرتبط

۱۳۹۸-۱۱-۱۹ اقتصاد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.