حمله موشکی سپاه به‌ عین‌الاسد به روایت وزیر دفاع

۱۳۹۸-۱۱-۱۵ اسلایدر

حمله موشکی سپاه به‌ عین‌الاسد به روایت وزیر دفاع

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با بیان اینکه سپاه ‌با عملیات موشکی ‌اراده و قاطعیت ایران را تثبیت کرد، گفت: در پایگاه‌های عین‌الاسد همان جایی را که باید مورد اصابت قرار بدهیم، دادیم و موشک‌ها خطا نرفت.

به گزارش تسنیم، امیر سرتیپ امیر حاتمی صبح امروز در شورای اداری استان کرمان اظهار داشت: امروز در کرمان توفیق زیارت مزار شهید دلاور سپهبد سلیمانی نصیبم شد و از این بابت خدا را شکرگزارم.

وی با تبریک ایام‌الله دهه فجر افزود: در این ایام اتفاق بسیار مهمی افتاد و تاریخ بعد و انقلاب ما را از هم جدا کرد و مردم عزیز و شریف ایران در تمام کشور از جمله مردم کرمان در ایام انقلاب با جانفشانی کار بزرگی انجام دادند تا انقلاب پیروز شد.

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با بیان اینکه ما بر شعارهای استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی خود همچنان ایستاده‌ایم افزود: مردم با این شعارها گفتند که ما می‌خواهیم از زیر سلطه استکبار و در راس آن آمریکا جدا شویم و به جای آن جاری شدن احکام اسلام را می‌خواهیم.

وی با یادآوری اینکه نعمت انقلاب ارزان به‌دست مردم کشور ما نرسیده گفت: دشمنان انقلاب حاضر نبودند بپذیرند که مردم ایران صاحب یک نظام مردم‌سالار دینی بشوند و استقلال ما برای دشمن گران است.

امیر سرتیپ حاتمی با بیان اینکه این سؤال وجود دارد که چرا این همه مخالفت با مردم و انقلاب مردم ایران وجود دارد و دلیل این دشمنی کینه‌توزانه چیست، افزود: شهادت شهید سلیمانی یک جنایت مسلم و یک کار تروریستی به دست یک دولت مدعی در دنیا‌ست که ادعای مبارزه به تروریست را دارد.

وی با عنوان اینکه سردار سلیمانی در یک سفر رسمی و قانونی در کنار میزبان به شهادت رسید، گفت: تروریست دولتی آمریکا سردار سلیمانی را به شهادت رساند و کار بسیار وقیحانه‌ای بود.

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با تاکید بر اینکه حیات آمریکا به استکبار است، افزود: آمریکا با بی‌ادبی و بی‌شرمی دنبال خوردن حق مردم دنیا‌ست و انقلاب اسلامی ایران و استقلال مردم ایران مانع تجاوز آنهاست.

وی با بیان اینکه استقلال در جمهوری اسلامی از آنجا که یک استقلال مردمی است برای آنها نگران‌کننده است گفت: ایران عزیز ما یک نقطه راهبردی است و شمال، جنوب، شرق و غرب را به هم متصل می‌کند و یک نقطه گذرگاهی در منطقه و جهان محسوب می‌شود.

امیر سرتیپ حاتمی با اشاره به اینکه اگر این جایگاه مهم دارای سرمایه، ثروت و منابع باشد قطعا برای دشمن سخت است، تصریح کرد: دشمن با حداکثر بغض و کینه با ما دشمنی می‌کند.

وی با عنوان اینکه سردار سلیمانی سیدالشهدای مقاومت در این سال‌ها کار عجیب و بزرگی انجام داد، گفت: دشمن طراحی پیچیده‌ای انجام داده و تمام اشرار عالم را جمع کرده بود تا سالیان سال در منطقه درگیری باشد و دشمن هدف خود را دنبال کند.

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با بیان اینکه اگر دشمن موفق به ماندن در عراق و سوریه می‌شد مشکلات زیادی داشتیم افزود: سردار سلیمانی با مقاومت و ایستادگی کار بسیار بسیار بزرگی انجام داد.

وی با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب فرمودند راه ما قدرتمند شدن است گفت: ما باید روی پای خود بایستیم تا عزتمند شویم و این قدرت در تمام ابعاد لازم است.

امیر سرتیپ حاتمی با عنوان اینکه دشمن دست از دشمنی با ما برنمی‌دارد و فشار حداکثری سیاست امروز اوست افزود: بخش بزرگی از مسیر را طی کردیم و به نقطه‌ای در بعضی از بخش‌ها رسیده‌ایم که کشور قدرتمند است.

وی با اشاره به اینکه در بخش دفاع بسیار قدرتمند هستیم و دلیل عمده آن تحریم شدن در روزهای اول انقلاب در بخش دفاعی و نظامی بود گفت: جنگ باعث شد بهترین‌های این ملت در حوزه نظامی تلاش کنند و امثال شهید سلیمانی پای این کار مجاهدت کردند.

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با بیان اینکه دشمن متکبر در سال‌های گذشته حرف از گزینه نظامی روی میز می‌زد اما امروز از این گزینه خبری نیست افزود: بعد از شهادت سردار سلیمانی به آنها تفهیم شد و جواب نرم و سخت را به آنها دادیم.

وی با اشاره به اینکه مردم با حضور خودشان در مراسم تشییع جواب نرمی را به دشمن دادند که با همه ما طرف هستید گفت: حیثیت دشمن بر باد رفت و سرافکنده شد و سپاه پاسداران عزیز نیز در جوابی سخت اراده و قاطعیت نظام جمهوری اسلامی را تثبیت کرد.

امیر سرتیپ حاتمی با بیان اینکه نیاز نیست تکرار کنیم که اگر دست از پا خطا کنید چه می‌کنیم بلکه خودشان می‌دانند چه جوابی خواهند گرفت افزود: در پایگاه‌های عین‌الاسد همان جایی را که باید مورد اصابت قرار بدهیم، دادیم و موشک‌ها خطا نرفت.

وی با اشاره به اینکه در سایر زمینه‌ها نیز باید به قدرتمندی کامل برسیم و خواهیم رسید گفت: اشکالاتی وجود دارد اما می‌توانیم و روی پای خودمان بیایستیم.

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با بیان اینکه نسبت به اشتغال جوانان عزیز کشور باید حساس باشیم و این یک تکلیف مهم است افزود: بخشی از مبارزه ما خدمت به مردم است و دشمن می‌خواهد ما کاری برای مردممان انجام ندهیم.

وی با اشاره به اینکه هر کسی در مقابل دشمن کاری را انجام می‌دهد که مردم به آسایش و رفاه و آرامش برسند، در این مبارزه سهیم است و یک قدم برای انقلاب برداشته است گفت: امروز سرمایه‌گذاری در کشور و ایجاد یک اشتغال امری مقدس است.

امیر سرتیپ حاتمی با بیان اینکه راهی جز قدرتمند شدن نداریم و امروز این‌گونه نیست که اگر قدرتمند نشدیم فقط به زیر سلطه برگردیم، افزود: لیبی امروز جلوی چشم همه است و ببینید به چه وضعی گرفتار شده ‌و دشمن اکتفا به زیر سلطه بردن نخواهد کرد و کشور را تجزیه و ملت ما را نابود می‌کند.

وی با عنوان اینکه قدرت اصلی ما مردم عزیز ‌هستند و دشمن هم می‌داند سرمایه اصلی کشور ما مردم است گفت: باید در هر حرکتی به مردم خدمت کرد چرا که مردم در صحنه‌های مختلف به وظیفه شرعی و ملی خود عمل کردند.

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با بیان اینکه انتخابات در پیش است و کم‌رونقی انتخابات خواسته دشمن است، افزود: مردم با شکوه در انتخابات شرکت می‌کنند و انتخاب درست و دقیقی را انجام خواهند داد.

وی با طرح این سئوال که شهید سلیمانی چگونه عزتمند شد؟ گفت: توفیق داشتم در جاهایی در کنار شهید سلیمانی بودم، جلسه اولی که شهید ابوالمهدی المهندس را دیدم فکر کردم با حاج قاسم صحبت می‌کنم و آنها دو یار بودند و رفتار آنها به هم نزدیک شده بود.

امیر سرتیپ حاتمی با اشاره به اینکه ایثار و فداکاری سردار سلیمانی یک ویژگی بزرگ بوده و همه وجود حاج قاسم غرق در خدمت به مردم بود افزود: دل ما برای این همه تلاش شبانه‌روزی او می‌سوخت اما او خسته نمی‌شد.

وی با بیان اینکه مردم ما فداکاری را دوست دارند و می‌پسندند و فداکاری سردار سلیمانی باعث شد یک جهان به امنیت برسد و خیلی ارزشمند است گفت: شهید سلیمانی مصداق بزرگ فداکاری بود و همه چیز را برای خدا می‌خواست.

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با بیان اینکه مصداق کلام شریف معصوم است که فرمود او رابطه خود با خدا را تنظیم کرده بود و فقط خدا را می‌دید و خدا هم رابطه او با مردم را درست کرد و محبوب دل‌های مردم شد افزود: شهید سلیمانی مظلوم بود.

وی با بیان اینکه او بزرگترین کار را برای مبارزه با تروریست انجام داد و شقی‌ترین فرد عالم رئیس جمهور آمریکا می‌خواست حاج قاسم را تروریست جلوه بدهد گفت: مردم ما ظلم را نپذیرفتند و نخواهند پذیرفت.

نوشته‌های مرتبط

۱۳۹۸-۱۱-۱۵ اسلایدر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.