×

تظاهرات گسترده۱۰۰نفره علیه ظریف!

۱۳۹۸-۱۱-۰۷ اسلایدر

تظاهرات گسترده۱۰۰نفره علیه ظریف!

امروز حدود ۱۰۰ نفر در اعتراض به وزیر امور خارجه کشورمان مقابل وزارت خارجه تجمع کردند و شعارهایی علیه محمدجواد ظریف سر دادند.

این تجمع در حالی انجام شد که برخی رسانه‌های مخالف دولت از ظهر دیروز تبلیغات وسیعی برای حضور افراد در این تجمع انجام داده بودند. اما نکته‌ای که در این میان بیشتر به چشم آمد، این بود که تعداد حاضران در این تجمع، نهایتا به ۱۰۰ نفر هم نرسید و برگزارکنندگان آن، وقتی متوجه استقبال اندک از این تجمع شدند به سرعت با قرائت بیانیه ای، به این تجمع خاتمه دادند.

لازم به ذکر است؛ برخی از این ۱۰۰ نفر هم رهگذرانی بودند که صرفا به تماشای تجمع ایستادند و دقایقی بعد محل را ترک کردند. با این حساب مشخص شد برخلاف تبلیغات رسانه‌های مخالف دولت، تعداد مخالفان محمدجواد ظریف حتی به ۱۰۰ نفر هم نرسید.

این تجمع در حالی برگزار شد که «حمیدملانوری»، دبیر کمیسیون ماده ۱۰ قانون فعالیت های احزاب و گروه های سیاسی، در گفت وگو با ایرنا، اعلام کرد تشکل هایی که برای اعتراض به اظهارات وزیر امور خارجه در مقابل ساختمان وزارت امور خارجه فراخوان داده اند، هیچ درخواستی برای انجام این کار از کمیسیون ماده ۱۰ نداشته و این تجمع بدون مجوز و غیرقانونی است.

منبع:برنا

نوشته‌های مرتبط

۱۳۹۸-۱۱-۰۷ اسلایدر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.