واکنش رسمی سپاه به سخنان حسن عباسی:چنین حرفهایی هرگز مورد تایید ما نیست

۱۳۹۸-۱۱-۰۶ اسلایدر

واکنش رسمی سپاه به سخنان حسن عباسی:چنین حرفهایی هرگز مورد تایید ما نیست

 

چند روزی است که ویدئویی از سخنان حسن عباسی درباره کسب درآمد برای کشور توسط سپاه در شبکه‌های اجتماعی دست به دست می‌شود. عباسی در این سخنان که خنده حضار را هم در پی دارد مدعی می‌شود سپاه با دستگیری تعداد بیشتری جاسوس‌های آمریکا می‌تواند درآمد میلیارد دلاری برای کشور فراهم کند.

سخنان عباسی با واکنش تند و رسمی سپاه مواجه شد. سردار رمضان شریف، سخنگو و مسئول روابط عمومی کل سپاه ادعای فردی درخصوص “شیوه تامین بودجه سپاه” را دیدگاه و برداشت‌های شخصی وی و فاقد وجاهت قانونی دانست و گفت: منطق سازمان اطلاعات سپاه در برخورد با عوامل نفوذی در چارچوب وظایف قانونی است.

وی عملکرد سپاه نزد افکار عمومی را واضح، روشن و بی‌نیاز از حمایت‌ با مستمسک قرار دادن موضوعات غیر واقعی توصیف و تصریح کرد: هرچند بیان برخی مطالب و تحلیل‌های غیرمنطقی توسط کارشناس مذکور مسبوق به سابقه بوده و سپاه در مرداد ماه سال ۹۵ نیز بر اصلاح این رویه تاکید کرده است؛ اما اعلام می‌کنیم این فرد در برخی محافل دیدگاه‌ها و برداشت‌های شخصی و بی‌پایه و  اساس‌ را مطرح کرده _که در مواردی از جمله آنچه اخیرا مطرح شده توسط بدخواهان دستاویز قرار گرفته و هجمه به سپاه را سبب  شده است_ در حالی‌ که صحت و واقعیت نداشته است.

شریف تاکید کرد: اظهارات خلاف واقع و نادرست این چنینی که ثمره‌ای جز سوء استفاده دشمنان ملت ایران و ریختن آب در آسیاب آنان ندارد، هیچ‌گاه مورد تایید سپاه نبوده و دستگاه‌های متولی امر اظهارات و ادبیات بکارگرفته شده توسط وی که خارج از روال منطقی است رادر چارچوب قانون و مقررات مورد رسیدگی قرار می‌دهند.

نوشته‌های مرتبط

۱۳۹۸-۱۱-۰۶ اسلایدر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.