عده‌ای به دکترلاریجانی حمله می‌کنند تا شاید بزرگ شوند

۱۳۹۸-۱۰-۲۹ اسلایدر

عده‌ای به دکترلاریجانی حمله می‌کنند تا شاید بزرگ شوند

رئیس فراکسیون مستقلین ولایی مجلس ضمن انتقاد از افرادی که برای فرار از مسئولیت به دکترلاریجانی حمله می‌کنند، گفت: نقش دکترلاریجانی برای اداره قوه مجریه کشور می تواند در آینده موثر باشد.

غلامعلی جعفرزاده ایمن‌آبادی در گفت‌وگویی، در خصوص تلاش برخی افراد برای تخریب چهره دکترلاریجانی، اظهار داشت: در دو دوره‌ای که مجلس را با ریاست دکترلاریجانی تجربه کردم و برداشتی که از ادوار گذشته مجلس داشته‌ام، به نظرم دکترلاریجانی یکی از موفق‌ترین مدیریت‌های پارلمانی را داشته‌اند.

رئیس فراکسیون مستقلین ولایی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دکترلاریجانی به دلایلی که برای ایشان محفوظ است به این دوره از انتخابات مجلس ورود نکرد و از صحنه پارلمان خارج شد، بیان کرد: شاخص‌ها، کیفیت مدیریت مجلس و رضایتمندی مقامات عالی کشور، نشان می دهد که دکترلاریجانی توانسته مدیریت حکیمانه ای در قوه مقننه داشته باشد و به دور از حاشیه‌ها مجلس را در کمال نظم و آرامش و درایت اداره کند.

وی با بیان اینکه مدیریت ۲۹۰ نخبه کشور که عصاره ملت هستند، کار ساده‌ای نیست، افزود: تازه این در شرایطی است که هر نماینده‌ای ادعا دارد، رای وی معادل رای دکترلاریجانی است.

جعفرزاده ایمن‌آبادی با بیان اینکه دکترلاریجانی در بحران‌های مختلف مجلس را از پیچ‌هایی تاریخی رد کرد که شاید فقط تاریخ انقلاب بتواند شهادت دهد، ادامه داد: مجلس یازدهم قطعا فرد دیگری رئیس مجلس می‌شود و آن زمان ارزش دکترلاریجانی و وزن سیاسی و ضریب نفوذ وی برای همگان مشخص می‌شود.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه متاسفانه برای کسب عنوان، مقام و معروف‌شدن، هجمه‌‎هایی علیه بزرگان کشور انجام می‌شود که از آن می‌توان به عنوان یک یک بدعتِ بدِ اخلاقی یاد کرد، گفت:
اکنون که دکترلاریجانی کاندیدای حضور در انتخابات مجلس نشده، عده‌ای به وی حمله می‌کنند تا شاید بزرگ شوند. خواهش می‌کنم حرمت سرمایه‌های کشور حفظ شود زیرا این، افراد سرمایه‌ها و ارزش‌های انقلاب هستند و شخصی مانند دکترلاریجانی در طولانی ترین دوران بعد از انقلاب و در سه دوره مجلس ،مسئولیت نهاد قانونگذاری کشور را بر عهده داشته و دارد.

جعفرزاده ایمن‌آبادی با انتقاد از افرادی که به جای تبیین عملکرد خود برای تخریب دکترلاریجانی تلاش می‌کنند، اظهارداشت: چرا این افراد از عملکرد خودشان گزارش نمی‌دهند؟ متاسفانه برخی از نمایندگان برای پوشاندن ضعف‌های خود، ریاست مجلس یا هیات رئیسه قوه مقننه را زیر سئوال می‌برند.

رئیس فراکسیون مستقلین ولایی مجلس شورای اسلامی بیان کرد: من عضو هیات رئیسه مجلس نبوده‌ام اما برخی از نمایندگان برای حضور در انتخابات بعدی نیز کاندیدا شده‌اند و سوال این است که چه تضمینی وجود دارد تا ضعف‌های خود را به هیات‌رئیسه بعدی نیز انتقال ندهند، این افراد اگر می‌خواهند ضعف‌های خود را به هیات رئیسه‌های بعدی انتقال دهند، بهتر است اصلا کاندیدا نشوند، زیرا فرافکنی و فرار رو به جلو است.

وی افزود: مردم وقتی از برخی نمایندگان می‌پرسند که در مجلس چه کاری را انجام داده‌اید؟ آن بخش از نمایندگان که تنوانسته اند تاثیر و اقدامی قابل بیان داشته باشند، جواب می‌دهند که رئیس‌مجلس ضعیف بوده است، در حالیکه خودشان در قوه مقننه محلی از اعراب نداشته‌اند و برای مجلس بعدی نیز نمی‌توانند هیچ تضمینی بدهند که تاثیری خواهند داشت.

جعفرزاده ایمن‌آبادی ادامه داد: به مردم توصیه می‌کنم به افرادی که به دنبال فرافکنی و تخریب بزرگان نظامند، توصیه می کنم تا به چنین افرادی رای ندهند زیرا مسئولیت کارهای خود را نمی‌پذیرند ، ایجابی حرف نمی‌زنند و همواره سلبی صحبت می‌کنند، به قواعد بازی‌های سیاسی آگاهی ندارند و در زمین دیگران بازی می‌کنند.

نوشته‌های مرتبط

۱۳۹۸-۱۰-۲۹ اسلایدر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.