توصیف رهبر معظم انقلاب از ترامپ در رسانه‌های ترکیه

۱۳۹۸-۱۰-۲۸ سیاست

توصیف رهبر معظم انقلاب از ترامپ در رسانه‌های ترکیه

توصیف رهبر معظم انقلاب از رئیس‌جمهور آمریکا در سخنرانی روز گذشته، در روزنامه‌های ملیت، حریت و جمهوریت ترکیه بازتاب داشت.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، روزنامه ملیت چاپ ترکیه نوشت: پس از ۸ سال نماز جمعه تهران به امامت آیت‌الله خامنه‌ای، رهبر معظم ایران برگزار شد. هزاران ایرانی از شهر‌های مختلف این کشور برای شرکت در مراسم نماز جمعه دیروز به تهران رفتند. مراسم نماز جمعه دیروز تهران از بسیاری از شبکه‌های تلویزیونی در جهان به صورت زنده پخش شد.

در ادامه این گزارش آمده است آیت‌الله خامنه‌ای در خطبه‌های نماز جمعه دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا را دلقک خواندند. ایشان همچنین روز حمله موشکی ایران به پایگاه‌های آمریکا در عراق را یوم الله توصیف و تاکید کردند که این اقدام وجهه آمریکا را تخریب کرده است.

روزنامه حریت ترکیه نیز نوشت: دیروز چشم همه جهان به سخنان آیت‌الله خامنه‌ای دوخته شده بود. آیت الله خامنه‌ای، رهبر معظم ایران در خطبه‌های نماز جمعه در تهران سخنان شدید اللحنی بیان کردند.

ایشان گفتند: کسانی که بر سر میز مذاکره می‌نشینند همان کسانی هستند که در کشتن سردار قاسم سلیمانی دست داشتند، اما لباسشان را عوض می‌کنند.

رهبر معظم ایران با تاکید بر اینکه ایران هراسی از مذاکره ندارد، خاطر نشان کردند: با آمریکا مذاکره‌ای نخواهد شد.

آیت‌الله خامنه‌ای حمله موشکی ایران به پایگاه‌های آمریکا در عراق را ضربه به حیثیت آمریکا توصیف کردند.

روزنامه جمهوریت در خبری با اشاره به حضور گسترده مردم در مراسم نماز جمعه دیروز تهران نوشت: آیت‌الله خامنه‌ای در خطبه‌های نماز جمعه تهران بر حفظ وحدت ملی تاکید کردند و دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا را دلقک خواندند.

نوشته‌های مرتبط

۱۳۹۸-۱۰-۲۸ سیاست

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.