سبک عجیب گوینده خبر تلویزیون پاکستان! + ویدئو

۱۳۹۸-۱۰-۲۸ چند رسانه‌ای

سبک عجیب گوینده خبر تلویزیون پاکستان! + ویدئو

سبک عجیب گوینده یکی از شبکه‌های تلویزیونی پاکستان در اعلام خبر به سوژه رسانه‌ها تبدیل شد.

ویدئویی که به تازگی منتشر شده است سبک عجیب گوینده خبر یکی از شبکه‌های تلویزیونی کشور پاکستان را به تصویر می‌کشد. در این ویدئو ” امین حافظ “، گوینده معروف پاکستانی در حالی که کلاه بر سر گذاشته و لباسی شبیه به یک امپراطور بر تن کرده که جواهرات از آن آویزان است به سبکی متفاوت اقدام به اعلام یک خبر می‌کند.

در این ویدئو دو مرد نیز که در پشت سر این گوینده ایستاده اند دیده می‌شوند. همچنین در این ویدئو یک شمشیر در دستان این گوینده پاکستانی دیده می‌شود.

در ویدئویی که منتشر شده مشاهده می‌شود که حافظ در حالی که در مقابل دوربین قرار گرفته چند کلمه‌ای را با خشم بیان کرده و سپس شمشی را کمی از قلاف خود خارج می‌کند. این گوینده سپس شمشیر را غلاف کرده و پا‌های خود را به ترتیب به جلو و عقب می‌کشد. در حین اجرای این نمایش عجیب حافظ دو مردی که در پشت سرش ایستاده اند بدون حرکت سرگرم تماشای اجرای او هستند.

این ویدئو پس از انتشار در شبکه اجتماعی توئیتر بیش از ۲۵۰ هزار بار بازدید شد و بیش از ۳۰۰۰ لایک دریافت کرد. یکی از کاربران در کامنتی نوشت: «عالی. او همیشه با سبکی متفاوت خبر‌ها و گزارش‌های خود را اعلام می‌کند و موجب خنده بینندگان می‌شود.»

گفتنی است؛ امین حافظ به تازگی نیز به خاطر انتشار ویدئویی که او را در حال تهیه گزارش از تجارت حیوانات در لاهور پاکستان در حالی که در کنار یک میمون نشسته بود خبرساز شده بود.

منبع: باشگاه خبرنگاران

نوشته‌های مرتبط

۱۳۹۸-۱۰-۲۸ چند رسانه‌ای

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.