هیات نظارت شورای نگهبان،این عضو مجلس خبرگان را شایسته نمایندگی مجلس نمی داند/عکس

۱۳۹۸-۱۰-۲۶ سیاست

هیات نظارت شورای نگهبان،این عضو مجلس خبرگان را شایسته نمایندگی مجلس نمی داند/عکس

با اعلام  صلاحیت داوطلبان نمایندگی مجلس توسط هیات نظارت نامی از حجت الاسلام احمد پروایی  نماینده استان گیلان در مجلس خبرگان رهبری در بین تائید صلاحیت شدگان دیده نمی شود.

حجت الاسلام پروایی بعد از عدم تایید صلاحیت خود بیانیه ای صادر کرد.

در این بیانیه آمده است:

بسمه تعالی

خداوند متعال را شاکرم که به این سرباز کوچک و ناچیز انقلاب و ولایت و خدمتگزار مردم عزیز، توفیق داد تا علاوه بر حضورم در مجلس خبرگان رهبری خودم را برای خدمت در عرصه دیگری مهیّا کنم…اینجانب از همان روزهای نخستینِ اعلان حضورم در صحنه، مورد تفقّد و حمایت همه اقشار جامعه به ویژه جوانان و نخبگان قرار گرفتم که این را جزء الطاف الهی میدانم.و در این مدت از همراهی همه مردم به ویژه دوستان عزیزی که به صورت شبانه روزی فعالیت کردند و مردم عزیزی که در نقاط متعدد حوزه انتخابیه شهرستانهای تالش و ماسال رضوانشهر با برگزاری جلسات هم اندیشی، ما را در راه رسیدن به میز خدمت و نوکری مردم شریف و مومن و متعهد و انقلابی و ولایی وبا اصالت این منطقه، همراهی کردند. صمیمانه تقدیر و تشکر میکنم….

اینجانب با کمال احترام به قانون و مراجع ذی صلاح قانونی و عرض خدا قوّت و خسته نباشید به عزیزان هیات اجرایی و هیات نظارت شهرستان و استان و کشور، طبق حق قانونی که قانونگذار آن را برای داوطلبین قائل شده است، مراتب اعتراض خود را از طریق مراجع قانونی در موعد مقرّر اعلام خواهم کرد و از دوستان و همه مردم تمنّا دارم با احترام به قانون و مراجع قانونی و تصمیم آن عزیزان یک برگ زرینی به افتخارات مردم با فرهنگ تالش عزیز بیفزایند. ضمنا از مردم بزرگوار و مومن حوزه انتخابیه خود عاجزانه ملتمس دعای خیر هستم و امیدوارم که با بررسی مجدد بتوانم توفیق خدمت و نوکری برای انقلاب و ولایت و مردم عزیز را در مجلس شورای اسلامی پیدا کنم…(من یتوکل علی الله فه و حسبه).

نوشته‌های مرتبط

۱۳۹۸-۱۰-۲۶ سیاست

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.