سرلشکر سلامی: حنای آمریکا برای ملت ایران رنگی ندارد

۱۳۹۸-۰۹-۱۳ اسلایدر

سرلشکر سلامی: حنای آمریکا برای ملت ایران رنگی ندارد

فرمانده‌کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه حنای آمریکا برای ملت ایران رنگی ندارد، گفت: غربگرایان داخلی می‌خواهند نسخه تسلیم ملت ایران را بنویسند.

به گزارش آخرین نیوز از تسنیم، سرلشکر حسین سلامی فرمانده‌کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی امروز در یادواره ۹۲ هزار شهید بسیجی که در ورزشگاه ۱۲هزارنفری آزادی برگزار شد، طی سخنانی اظهار داشت: امروز در این فضای ملکوتی و آسمانی که معطر به عطر وجود ۹۲ هزار شهید والامقام بسیجی است میهمان آن ارواح طیبه و درخشان عالم هستی هستیم.

وی با بیان اینکه “شهیدان ما حقایق زنده و درخشان افتخارات اسلام و ایران هستند”، ادامه داد: ما امروز کهکشانی از ستاره‌های پرفروغ را در آسمان حماسه‌های جاودان اسلام و ایران در اختیار داریم. آنها نمونه‌های مجسم و تندیس‌های زنده فداکاری و استقامت و شرف و فضیلت ملت بزرگ ایران هستند.

سرلشکر سلامی افزود: هرکشوری برای یافتن هویت و منزلت از منابعی استفاده می‌کند شهیدان ما منابع بی‌پایان و خروشان هویتبخش ما هستند آنها به ما جاودانگی ارمغان دادند. آنها به ما یاد دادند که چگونه می‌توان بر شیاطین بزرگ در میدان‌های نابرابر پیروز شد. آنها سندهای زنده وفاداری ما به آرمان‌های بلند و اسلام عزیزمان و رهبران بزرگ انقلابمان هستند.

فرمانده‌کل سپاه تصریح کرد: این شهیدان استوانه‌های مستحکم موجودیت و استقلال و آزادی و حیات طیبه ارزشهای اسلام هستند . راز جاودانگی و رمز بقای ملت ما در شکوه شهادت آنان آشکار است.

وی عنوان کرد: شهیدان شما نه‌فقط مایه سعادت ملت ایران بودند بلکه آنها بودند که تفکر و حقیقت روح جهاد و شهادت را در پیکره امت اسلام زنده کردند و سرزمین‌های اسلامی را به میدان جهاد علیه طواغیت بدل کردند و راهی نورانی برای مجد و عظمت اسلام ساختند.

فرمانده سپاه گفت: امروز به‌برکت شهیدان شما همه جهان اسلام به میدان جهاد تبدیل شده است و مستکبران مانند مگس‌ها در حال فرار هستند و فرزندان انقلابی امت اسلام در تعقیب آنان هر روز یک مهره سیاسی از دشمن را تشییع جنازه کرده و به گورستان می‌سپارند.

سردار سلامی همچنین گفت: ملت ایران و ملتهای مسلمان سال‌ها است با هدایت‌های رهبر انقلاب در جست‌وجوی نقشه پیروزی خود هستند. مستکبران که می‌خواهند مانند قبل از انقلاب جهان اسلام را در بردگی خود ببینند اما امروز دیگر آن رؤیا باطل شده است و شهیدان ما مانند چراغ‌های پرفروغ آگاهی بخشیدند.

وی افزود: لبنان امروز سرفراز است و حزب‌الله در مقابل اسرائیل مقتدر و قدرتمند ایستاده است و هرگاه آنها بخواهند حرکتی انجام دهند آن را در نطفه خفه می‌کنند . سوری‌ها از سرزمینشان دفاع می‌کنند و توطئه آمریکا و انگلیس و عربستان را خنثی می‌کنند. عراقی‌ها از حیثیت خود در مقابل این فتنه‌انگیزی‌ها دفاع می‌کنند و یمنی‌ها ترس را به درون کاخ‌های آل‌سعود وارد کرده‌اند اما ایران پرفروغ می‌درخشد و در بهترین موقعیت خود قرار دارد.

سرلشکر سلامی ادامه داد: ملت بزرگ ایران در هفته‌های گذشته سیلی مستحکم دیگری را بر صورت استکبار نواخت آن‌گونه که صورتش ۱۸۰ درجه برگشت، و سیلی ملت ایران صورت او را به‌سمت واشنگتن و تل‌آویو برگرداند.

فرمانده‌کل سپاه گفت: دشمن در این فتنه اخیر می‌خواست سریال شکست‌های خود از ملت ایران را جبران کند، می‌خواست فشار حداکثری را با حادثه‌ای در درون کشور ما پیوند بزند، در کمین بود و می‌خواست از این حادثه فرصتی برای خود بسازد و ملت ایران را تهدید کند اما نمی‌دانست که ملت ایران هنرمند تبدیل تهدیدات به فرصت‌ها است.

وی اظهار داشت: او فکر می‌کرد در این اتفاقات ملت مقابل نظام خود می‌ایستد البته دشمن دچار زوال عقل سیاسی است و محاسباتش غلط است. اما همه ملت ایران دانستند که هر وقت سیاست دشمن از خارج به داخل نفوذ می‌کند امنیت ایران به خطر می‌افتد. مردم مفهوم حمایت آمریکا از ملت ایران را فهمیدند و این یک آگاهی محسوس به ملت ایران بخشید که آمریکا برای همه ملت‌های جهان جز فقر و عقب‌ماندگی خواهان چیز دیگری نیست. آنها می‌خواهند با محو ملت‌ها به حیات برسند اما امروز این ملت‌ها هستند که آمریکا را به پوسیدگی می‌رسانند و از جغرافیای سیاسی محو می‌کنند و دیگر حنای آمریکا برای ملت ایران رنگی ندارد.

سردار سلامی خطاب به مردم عنوان کرد: ما باز هم یک‌صدا می‌گوییم پیش‌مرگتان هستیم و خاک پایتان را برای تبرک به صورت می‌کشیم و فداییان ملت هستیم.

فرمانده‌کل سپاه اضافه کرد: دشمن می‌خواست حلقه‌های زنجیره استراتژیک خود را در داخل کشور کامل کند و متأسفانه انسان‌های غربگرا که می‌خواهند ردای غربگرایی و تسلیم در برابر غرب را بر ملت ایران بپوشانند واسطه‌گری بین غرب و‌ ملت را به‌عهده گرفتند و با غرب در این توطئه خطرناک و جنگ جهانی همراه شدند و می‌خواهند نسخه تسلیم ملت ایران را بنویسند.

وی گفت: شما بین ملت ایران جایی ندارید، کجا با سختی‌های این ملت همراه بوده‌اید و از شرف و استقلال این ملت دفاع کرده‌اید؟ کجا باری از دوش این ملت برداشته‌اید؟ و شما امروز امتداد سیاست‌های دشمن در این سرزمین شده‌اید و حرف‌های دشمن را در بیانیه‌ها می‌نویسید و فضای فکری مردم را آلوده می‌کنید، شما فکر می‌کنید در قلب ملت ایران جایگاهی دارید؟

سردار سلامی تصریح کرد: آن روز که مردم ما به میدان انقلاب آمدند شما مشغول آلوده کردن فضای فکر و ذهن جوانان بودید. به دشمنان می‌گویم “از خط قرمزها عبور نکنید”. ملت ما هوشیار و آگاه است و صف خود را از سیاست آمریکا جدا کرد و نشان داد چقدر وفادار و باشکوه است. باید به این ملت احترام گزارد و در مقابل آنها قربانی شد و برای آنها در حد مرگ تلاش کرد. هرگز ملتمان را تنها نمی‌گذاریم و نمی‌گذاریم جز لبخند چیزی بر لبان شما نقش ببندد. ما از رهبرمان دستور گرفته‌ایم که برای مردممان تا سرحد جان فداکاری کنیم. جان ناقابل ما فدای شما.

فرمانده‌کل سپاه گفت: رودخانه‌ خروشان این ملت در حال حرکت است و شما می‌روید تا دشمن را در کرانه‌های جوشش انقلابی‌تان محو کنید. ما همه ایران‌جهانی را به‌زودی خواهیم دید.

نوشته‌های مرتبط

۱۳۹۸-۰۹-۱۳ اسلایدر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.