غذایی که ملکه انگلیس لب به آن نمی‌زند!

۱۳۹۸-۰۸-۱۳ سلامت

غذایی که ملکه انگلیس لب به آن نمی‌زند!

ملکه ۹۳ ساله بریتانیا، الیزابت دوم، در مورد رژیم غذایی خاصی که سال‌ها است دنبال می‌کند صحبت کرد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، هواداران ملکه از مدت‌ها قبل متوجه شده اند که علی رغم سن و سال بالای وی، مادربزرگ شاهزاده‌ها ویلیام و هری از نظر جسمی از وضعیت خوبی برخوردار است. کارشناسان مطمئن هستند که صحبت از ورزش نیست و با بررسی جزئیات رژیم غذایی او را متوجه شدند که ملکه از خوردن یک محصول غذایی خودداری کرده است.

گای سینگ واتسون، تامین کننده مواد غذایی در کاخ باکینگهام که اخیرا افتخار شام خوردن با الیزابت دوم را داشته، در این زمینه گفت: همه چیز خیلی خوب پیش رفت. من نمی‌دانم که چطور صحبت به اینجا رسید، اما ناگهان ما شروع به صحبت در مورد دیابت و رژیم‌های غذایی سالم کردیم. ملکه گفت که مدت طولانی است سیب زمینی نمی‌خورد که سابقا خیلی به آن علاقه داشت. به گفته وی، بدون این مواد غذایی برایش بسیار راحت‌تر است که تناسب اندامش را حفظ کند.

وی گفت: ملکه توجه چندانی به آشپزخانه نمی‌کند و سفارش‌های خاصی برای غذا نمی‌دهد. به طور کلی، او یک نگرش ساده نسبت به غذا دارد. در ضمن، جالب است بدانید که حتی وسایل مورد استفاده آشپز‌ها در آشپزخانه مربوط به سال ۱۸۰۰ است. در این ظروف برای ملکه ویکتوریا غذا پخته می‌شده است.

ملکه به مسائل مربوط به کارکنان کاخ باکینگهام توجه نشان می‌دهد. به همین دلیل، او دستور داد تا بار خانگی را به دلیل مستی خدمه ببندند.

دایره افراد نزدیک به الیزابت دوم ادعا می‌کنند که او اجازه نداد مگان مارکل و پرنس هری با او زندگی کنند. بدین ترتیب ملکه می‌خواست به زوج جوان فرصت زندگی در یک خانه جداگانه را بدهد.

نوشته‌های مرتبط

۱۳۹۸-۰۸-۱۳ سلامت

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.