افتتاح دو دیوار در رامسر ! + تصاویر

۱۳۹۸-۰۶-۰۴ اقتصاد

افتتاح دو دیوار در رامسر ! + تصاویر

یکی از پروژه‌های جالب که از سوی مسؤولان رامسری در این شهرستان به بهره‌برداری رسید افتتاح دیوار سنگی حفاظتی بود، اتفاق جالب در این ماجرا بستن روبان روی دیوار بود.

هفته دولت که فرا می‌رسد؛ رسم بر این است که پروژه‌های افتتاحی و یا طرح‌های خدماتی را به سمت افتتاح در این هفته ببرند و این گونه تداعی شده که هر چه تعداد پروژه‌ها بیشتر باشد نشان از توانمندی و توانایی مسؤولان استانی و شهرستانی است.

احمد حسین‌زادگان استاندار مازندران قبل از آغاز هفته دولت از افتتاح ۸۸۶ پروژه طی این هفته در مازندران خبر داد و گفته بود؛ برای این پروژه‌ها اعتباری بالغ بر ۸۴۵ میلیارد تومان هزینه شده است.

در شهرستان رامسر نیز افتتاح ۵۵ پروژه در دستور کار مسؤولان قرار گرفت که بنا به گفته معاون فرماندار رامسر طی هفته دولت ۵۵ پروژه به ارزش اعتباری بیش از ۲۵ میلیارد تومان در شهرستان رامسر به بهره‌برداری می‌رسد که بیشتر شامل پروژه‌های عمرانی می‌شوند.

افتتاح دو دیوار در رامسر!!/برش روبان روی دیوار + تصاویر

یکی از پروژه‌های جالب که از سوی مسؤولان رامسری در دومین روز از هفته دولت به بهره‌برداری رسید افتتاح دیوار سنگی حفاظتی   در روستای گاورمک شهرستان رامسر بوده است که بنا به اعلام مسؤولان رامسر این دیوار برای جلوگیری از رانش زمین بوده که با اعتباری بالغ بر ۱۰۰ میلیون تومان از محل اعتبارات حوادثی تامین و هزینه شده است و با اجرای این طرح پس از بارندگی شاهد رانش زمین منطقه نخواهیم بود.

افتتاح دو دیوار در رامسر!!/برش روبان روی دیوار + تصاویر

اما اتفاق جالب در این ماجرا بستن روبان بر روی دیوار بود روبانی برای بهره‌برداری این طرح نصب کردند و مسؤولان در کنار دیوار ایستاده و ربان را قیچی کردند. اما مسؤولان شهرستان رامسر که از این ابتکار خودشان بسیار راضی بودند سعی کردن این شیوه افتتاح را تکرار کنند و در روستای «پتک» نیز این شیوه افتتاح را در پیش گرفتند.

افتتاح دو دیوار در رامسر!!/برش روبان روی دیوار + تصاویر

برای دیوار حفاظتی روستای پتک نیز اعتباری بالغ بر ۲۰۰ میلیون تومان از محل اعتبار حوادث غیرمترقبه تامین و پرداخت شده است.

منبع: باشگاه خبرنگاران

نوشته‌های مرتبط

۱۳۹۸-۰۶-۰۴ اقتصاد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.