قیمت طلا، سکه و ارز در بازار امروز ۹۸/۰۶/۰۳

۱۳۹۸-۰۶-۰۳ اقتصاد

قیمت طلا، سکه و ارز در بازار امروز ۹۸/۰۶/۰۳

سکه تمام‌بهار آزادی در بازار تهران امروز به ۴میلیون و ۱۴۰ هزار تومان، طلای ۱۸عیار هم ۴۱۷ هزار و ۴۰۰ تومان و قیمت دلار در صرافی‌های بانکی ۱۱ هزار و ۵۰۰ تومان ارزش‌گذاری شده است.

سکه تمام‌بهار آزادی در بازار تهران امروز به ۴میلیون و ۱۴۰ هزار تومان، طلای ۱۸عیار هم ۴۱۷ هزار و ۴۰۰ تومان و قیمت دلار در صرافی‌های بانکی ۱۱ هزار و ۵۰۰ تومان ارزش‌گذاری شده است.

به گزارش تسنیم، امروز در بازار آزاد قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید با کاهش نسبت به روز کاری قبل، ۴ میلیون و ۱۴۰ هزار تومان و سکه بهار آزادی طرح قدیم ۴ میلیون و ۹۴ هزار تومان معامله می‌شود.

در بازار آزاد هر قطعه نیم‌سکه بهار آزادی ۲ میلیون و ۱۴۸ هزار تومان، ربع‌سکه یک‌میلیون و ۳۲۹ هزار تومان و هر قطعه سکه گرمی ۹۴۹ هزار تومان فروخته می‌شود. قیمت طلای ۱۸ عیار هم ۴۱۷ هزار و ۴۰۰ تومان ارزش‌گذاری شده است. ضمن آنکه هر اونس طلا در بازار‌های جهانی با قیمت ۱۵۲۶.۹ دلار معامله می‌شود.

کاهش چشم گیر قیمت ارز در روز‌های گذشته موجب شد تا قیمت دلار که اول تیرماه ۱۳ هزار تومان بود در کمتر از یک ماه به مرز ۱۱ هزار تومان نزدیک شود.

فعالان بازار ارز معتقدند: خروج بازیگران بزرگ از بازار ارز، فروشنده شدن بازیگران خرد، رفتار‌های موثر بازار ساز، افزایش عرضه و کاهش تقاضا و راه اندازی بازار متشکل ارزی از مهمترین دلایل کاهش شدید قیمت ارز در روز‌های گذشته به حساب می‌آید.

صرافی‌های بانک‌ها امروز یکشنبه قیمت دلار را برای فروش به مردم با کاهش ۱۰۰ تومانی نسبت به روز کاری قبل ۱۱ هزار و ۵۰۰ تومان اعلام کرده‌اند. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت ۱۱ هزار و ۴۰۰ تومان خریداری می‌کنند.

برهمین‌اساس طی روز جاری قیمت فروش یورو در صرافی‌های بانک‌ها، ۱۲ هزار و ۹۵۰ تومان اعلام شده است؛ قیمت خرید یورو نیز در این صرافی‌ها ۱۲ هزار و ۸۵۰ تومان است.

در بازار آزاد هر دلار آمریکا در برابر ۱۱ هزار و ۴۲۰ تومان، پوند ۱۴ هزار و ۱۵۱ تومان و درهم امارات ۳ هزار و ۱۳۷ تومان معامله می‌شود.

نوع قیمت لحظه
قیمت دلار ۱۱ هزار و ۵۰۰  تومان
قیمت یورو ۱۲ هزار و ۹۵۰ تومان
قیمت پوند ۱۴ هزار و ۱۵۱ تومان
قیمت درهم امارات ۳ هزار و ۱۳۷ تومان
قیمت سکه بهار آزادی ۴ میلیون و ۹۴ هزار تومان
قیمت سکه طرح جدید ۴ میلیون و ۱۴۰ هزار تومان
قیمت نیم سکه ۲ میلیون و ۱۴۸ هزار تومان
قیمت ربع سکه یک میلیون و ۳۲۹ هزار تومان
قیمت سکه گرمی ۹۴۹ هزار تومان
قیمت گرم طلای ۱۸ ۴۱۷ هزار و ۴۰۰ تومان
قیمت گرم طلای ۲۴ ۵۵۶  هزار و ۵۰۰ تومان
قیمت هرمثقال طلا یک میلیون و ۸۰۸ هزار تومان
قیمت هرانس طلادلار ۱۵۲۶.۹دلار
قیمت پلاتیندلار ۸۶۰ دلار
قیمت انس نقرهدلار ۱۷.۳۹ دلار

نوشته‌های مرتبط

۱۳۹۸-۰۶-۰۳ اقتصاد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.