قد بلندترین دروازه بان لیگ برتر کیست؟

۱۳۹۸-۰۶-۰۳ ورزش

قد بلندترین دروازه بان لیگ برتر کیست؟

بلند قد‌ترین سنگربان لیگ نوزدهم متعلق به تیم صنعت نفت آبادان است.

باشگاه خبرنگاران: سال‌های گذشته وقتی اسم قد بلندترین دروازه بان لیگ برتر به گوش می‌خورد قطعا علیرضا بیرانوند با یک متر و ۹۵ سانتی متر قد در یاد‌ها نقش می‌بست. بیرانوند گلر تیم پرسپولیس تهران با دست و پا‌های کشیده اش بار‌ها به کمک تیمش آمده و گا‌ها در مهار ضربات پنالتی موفق ظاهر شده است.

اما حالا محمد دریس، سنگربان تیم صنعت نفت آبادان، جوان خوش آتیه و اصالتا آبادانی این تیم با ۲ متر و ۵ سانتی متر بلند قد‌ترین دروازه بان لیگ برتر به شمار می‌آید. دریس سال‌های گذشته هم در جمع آبادانی‌ها حضور داشته، اما امسال به مراتب نقش پر رنگ تری نسبت به سال‌های گذشته در لیگ برتر دارد و همانند بیرانوند، بسیار خوب در جهت پنالتی‌ها می‌پرد. دریس خوش آتیه گلر اول صنعت نفتی‌ها برای لیگ نوزدهم در کنار ناصر سالاری به حساب می‌آید و حالا او را بیشتر از قبل درون دروازه مشاهده خواهیم کرد.

پیام نیازمند گلر تیم سپاهان اصفهان و شهاب گردان سنگربان فولاد خوزستان نیز هر دو با یک متر و نود و سه سانتی متر قد، بعد از دریس و بیرانوند جزء قد بلندترین گلر‌های لیگ به حساب می‌آیند.

رتبه چهارم این لیست به سه گلر سرشناس و خوش آتیه فوتبال کشورمان تعلق می‌گیرد. سید حسین حسینی دروازه بان اول تیم استقلال تهران، حامد لک گلر تیم ماشین سازی تبریز و محمد رشید مظاهری سنگربان تیم تراکتورسازی تبریز هر کدام با قد یک متر و نود و یک سانتی متر در فهرست بلند قد‌ترین دوازه بانان در نوزدهمین دوره لیگ برتر قرار دارند.

نوشته‌های مرتبط

۱۳۹۸-۰۶-۰۳ ورزش

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.