خواننده معروف زن سریال می سازد!

۱۳۹۵-۰۶-۰۹ فرهنگ

خواننده معروف زن سریال می سازد!

جنیفر لوپز خواننده معروف پاپ که علاوه‌بر بازیگری، از سال ۲۰۰۶ در مقام تهیه‌کننده سریال‌های تلویزیونی نیز فعال است به زودی ساخت یک سریال تلویزیونی جدید را برای شبکه سی بی اس آغاز می‌کند.

به گزارش آی سینما داستان این سریال بر دو برادر دوقلوی کاملا متفاوت متمرکز است که در زندگی شخصی هر کدام ساز خودشان را می‌زنند اما در اتاق‌های دادگاه به طرز شگفت‌انگیزی هوای یکدیگر را دارند و تیم رویایی‌شان زبانزد خاص و عام است.

لوپز ۴۷ ساله به همراه مایکل راچ تهیه‌کننده و نویسنده سریال «دردهای شاهانه» (Royal Pains)، تهیه و تولید این سریال جدید را برعهده دارد. استودیوی سی بی اس و همچنین «یونیورسال» دیگر اعضای تیم تهیه‌کننده این سریال را تشکیل می‌دهند که سناریوی آن توسط خود راچ نوشته شده است..

لوپز این روزها شدیدا درگیر تهیه‌کنندگی و فعالیت در پشت صحنه سریال‌های تلویزیونی است. خواننده سرشناس موسیقی پاپ علاوه‌بر ایفای نقش شخصیت اصلی «سایه‌های ‌آبی»، تولید فصل بعدی این سریال پلیسی را نیز در برنامه خود دارد. سریال «فاسترها» که این روزها فصل چهارمش روی آنتن رفته، از دیگر فعالیت‌های اخیر لوپز در عرصه تهیه‌کنندگی به شمار می‌رود.

خواننده و بازیگر ۴۷ ساله همچنین به تازگی برای بازی در نقش شخصیت حقیقی «گریزلدا بلانکو» مادرخوانده مافیای مواد مخدر در سریال زندگینامه‌ای «اچ بی او»، قرارداد امضا کرده است.

نوشته‌های مرتبط

۱۳۹۵-۰۶-۰۹ فرهنگ

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.