معاون اول رییس جمهور از پیراهن جدیدش گفت!

۱۳۹۵-۰۶-۰۹ ورزش

معاون اول رییس جمهور از پیراهن جدیدش گفت!

معاون اول رییس جمهور گفت: با کمک دولت ورزشگاه بزرگ آزادى نیز به خوبی و بموقع براى میزبانى از بازیهای مقدماتی جام جهانی تجهیز شده است.

به گزارش ۲۴،  اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهور که دیروز در تمرین تیم ملی فوتبال حاضر شده بود، امروز در صفحه شخصی خود در اینستاگرام با اشاره به دیدار با کادر فنی و اعضای تیم ملی فوتبال کشورمان نوشته است:

تمرینات تیم ملى فوتبال کشورمان براى کسب مجوز حضور در جام جهانى ٢٠١٨ روسیه که تا چند روز آینده نخستین دیدارش را در مقابل تیم ملی قطر انجام خواهد داد، آغاز شده است. عصر دوشنبه در جمع بازیکنان با نشاط و با انگیزه تیم ملی فوتبال و در جلسه تمرین این تیم در ورزشگاه آزادی حاضر شدم تا حمایت همه جانبه دولت را در جریان رقابت های پیش رو از آنها اعلام کنم.

خوشبختانه با کمک دولت ورزشگاه بزرگ آزادى نیز به خوبی و بموقع براى میزبانى از بازیهای مقدماتی جام جهانی تجهیز شده است. آقای کارلوس کى روش سرمربى تیم ملی در جمع اعضای تیم، مسئولان و دست اندرکاران ورزش فوتبال کشور ضمن تشکر از حمایت های دولت از تیم ملی از اقداماتش در پنج سال اخیر برای ساماندهی و تشکیل تیم ملی فوتبال قوی گفت و تاکید داشت که شرایط ایران در صحنه بین المللی پس از رفع تحریم ها به کلی متفاوت شده است.

آقای کی روش به صراحت گفت که زمانه، زمانه ایران است و اطمینان خاطر داد که تیم ملی فوتبال ایران با تمام توان برای حضوری مقتدرانه در جام جهانی آینده آماده می شود.

من نیز در جمع صمیمانه اعضای تیم ملی فوتبال از انتظارات ملت بزرگ ایران از تیم کشورشان گفتم که راهیابی به جام جهانی کمترین خواسته آنهاست. در پایان آقای کی روش و اعضای تیم به پاس حمایت‌های دولت از تیم ملی فوتبال، پیراهن شماره ١٢ را به عنوان یار دوازدهم تیم به من و به نمایندگی از دولت اهدا کردند.

من این هدیه را هدیه‌اى ارزشمند می‌دانم و معتقدم دولت و ملت شریف ایران باید به صورت یکپارچه و متحد از تیم ملی فوتبال کشورمان حمایت کنند؛ چرا که امروزه پیروزی در عرصه های ورزشی به خصوص ورزش فوتبال که غرور ملی را موجب می شود سبب افزایش انسجام و همبستگی و اقتدار ملی خواهد شد.

نوشته‌های مرتبط

۱۳۹۵-۰۶-۰۹ ورزش

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.