طرح ناظر ۲ و ۳ در پایتخت کلید خورد

۱۳۹۸-۰۵-۰۵ جامعه

طرح ناظر ۲ و ۳ در پایتخت کلید خورد

فرمانده انتظامی پایتخت از اجرای طرح ناظر ۲ و ۳ و نظارت پلیس بر واحدهای صنفی خبر داد و گفت: تعداد زیادی از واحدهای صنفی متخلف پلمب شدند.

سردار حسین رحیمی فرمانده انتظامی پایتخت ، درباره اجرای طرح ناظر ۲ و ۳ اظهارداشت: درخصوص اصناف، طرح از طرف ناجا در حال آماده‌سازی و ابلاغ است؛ البته طرح ناظر ۲ و ۳ عملا در تهران کلید خورده و برخوردهایی در این زمینه داشته‌‌ایم.

فرمانده انتظامی پایتخت با اعلام اینکه تعداد زیادی از واحدهای متخلف پلمب شده‌اند،گفت: تمام متصدیان واحدهای صنفی موظف و مکلف به رعایت قوانین و مقررات هستند و نباید اتفاقات خارج از شئون اسلامی در واحد صنفی آنها رخ دهد چرا که مدیر واحد صنفی مسؤول کارهایی است که در واحدش انجام می‌شود.

وی با تاکید بر این مطلب که حدود یک ماه است که طرح ناظر ۲ و ۳ در پایتخت اجرا می‌شود، اعلام کرد: فروشندگان فروشگاه‌های بزرگ در سطح شهر تهران را دعوت و توجیه کرده‌ایم؛ هم اکنون اگر به فروشگاه‌های بزرگ مراجعه کنید وضعیت آنها نسبت به یک ماه گذشته فرق کرده است چرا که نکات لازم و تذکرات را به آنها ارائه کرده‌ایم.

عالی‌ترین مقام انتظامی پایتخت درخصوص عرضه لباس‌ و پوشاک نامناسب در فروشگاه‌ها گفت: تعداد زیادی از لباس‌های نامناسب جمع‌آوری شده و تعداد زیادی از مالکان فروشگاه‌ها احضار و از آنها تعهد اخذ شده است.

وی گفت: واحدهای صنفی دیگر از جمله رستوران‌ها را همکاران من تا پاسی از شب به صورت جدی کنترل می‌کنند؛ به جای آنکه در واحدهای صنفی سطحی کار کنیم به صورت عمیق‌تر بر روی واحدهای صنفی مهم‌تر کار خود را انجام می‌دهیم.

منبع:فارس

نوشته‌های مرتبط

۱۳۹۸-۰۵-۰۵ جامعه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.