محرومیت سنگین برای علیرضا منصوریان قطعی شد

۱۳۹۸-۰۳-۲۶ ورزش

محرومیت سنگین برای علیرضا منصوریان قطعی شد

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال علیرضا منصوریان، سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان را برای سه جلسه از همراهی این تیم محروم کرد.

به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال، دیدار تیم‌های تراکتورسازی تبریز و پرسپولیس تهران برگزار شد و از سوی هواداران تیم تراکتورسازی تبریز تخلفاتی مبنی بر فحاشی به تیم مقابل و داور مسابقه صورت گرفت. تیم تراکتورسازی تبریز به همین دلیل به پرداخت ۱۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

* اکبر ایمانی, بازیکن تیم تراکتورسازی تبریز به دلیل رفتار غیرورزشی در اعتراض به تعویضش با توبیخ کتبی کمیته انضباطی رو‌به‌رو شد.

* سپاهان اصفهان به دلیل استفاده از الفاط نامناسب توسط تماشاگرانش در دیدار برابر ماشین‌سازی تبریز به توبیخ کتبی محکوم شد.

* دیدار تیم‌های نفت مسجدسلیمان و ذوب‌آهن اصفهان برگزار و از سوی تماشاگران تیم نفت مسجدسلیمان تخلفاتی مبنی بر فحاشی به داور، عوامل دیگر تیم‌ها‌، پرتاب نارنجک و ورود یکی از لیدرها به داخل زمین پس از پایان مسابقه رخ داد. این تیم به همین خاطر به پرداخت ۲۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. (این رأی قابل تجدیدنظر است).

* علیرضا منصوریان, سرمربی ذوب‌آهن به دلیل رفتار غیرورزشی و اهانت به داور که منجر به اخراجش شد و پس از اخراج به نماینده فدراسیون اهانت و فحاشی کرد به سه جلسه محرومیت از همراهی تیم خود و پرداخت ۲۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. (این رأی قابل تجدیدنظر است).

* وحید محمدزاده,‌ بازیکن تیم ذوب‌آهن به دلیل اهانت به داور که از بازی اخراج شد به دو جلسه محرومیت از همراهی تیم خود محکوم شد و باید ۱۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. (این رأی قابل تجدیدنظر است).

* محمد خرمگاه, مربی تیم ذوب‌آهن به دلیل اظهارات کذب نسبت به نماینده فدراسیون در کنفرانس خبری به توبیخ کتبی و پرداخت ۵۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

(نمایش کل : ۱۸ - نمایش امروز : ۱)

نوشته‌های مرتبط

۱۳۹۸-۰۳-۲۶ ورزش

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.