پیش بینی ۵ روز بارانی برای اکثر مناطق کشور

۱۳۹۸-۰۳-۱۱ جامعه

پیش بینی ۵ روز بارانی برای اکثر مناطق کشور

سازمان هواشناسی با پیش بینی ۵ روز بارانی برای بیشتر استان‌های کشور اعلام کرد: از امروز تا روز چهارشنبه در اکثر مناطق کشور رگبار، صاعقه و وزش بادد شدید موقتی روی خواهد داد. امروز شنبه ۱۱ خرداد ماه ۹۸ برای استان‌های خراسان رضوی، خراسان شمالی، خراسان جنوبی، یزد و بخش‌هایی از اصفهان رگبار، رعد و برق وگاهی وزش باد شدید موقتی پیش بینی شده است.

سازمان هواشناسی با پیش بینی ۵ روز بارانی برای بیشتر استان‌های کشور اعلام کرد: از امروز تا روز چهارشنبه در اکثر مناطق کشور رگبار، صاعقه و وزش بادد شدید موقتی روی خواهد داد.

به گزارش تسنیم، با توجه به تحلیل نقشه‌های پیش بینی هواشناسی امروز شنبه ۱۱ خرداد ماه ۹۸ برای استان‌های خراسان رضوی، خراسان شمالی، خراسان جنوبی، یزد و بخش‌هایی از اصفهان رگبار، رعد و برق وگاهی وزش باد شدید موقتی پیش بینی شده است.

فردا یکشنبه برای استان‌های خراسان رضوی، خراسان شمالی و بخش‌هایی از کرمان بارش پراکنده و وزش باد‌های شدید موقتی در استان‌های کهگیلویه و بویراحمد، چهارمحال و بختیاری، جنوب اصفهان، شمال فارس و جنوب غربی یزد رگبار باران، صاعقه و وزش باد شدید موقتی روی می‌دهد.

از بعدازظهر روز دوشنبه ۱۲ خردادماه علاوه بر مناطق یاد شده برای استان‌های اردبیل، آذربایجان شرقی و شمال آذربایجان غربی رگبار باران، رعد و برق و وزش بادای شدید موقتی پیش بینی شده است.

سازمان هواشناسی برای بعدازظهر روز سه شنبه ۱۳ خردادماه برای استان‌های کهگیلویه و بویر احمد، شمال غرب فارس و شمال بوشهر افزایش ابر، بارش پراکنده و وزش باد و برای استان‌های آذربایجان‌های شرقی و غربی، اردبیل، شمال زنجان، غرب گیلان و ارتفاعات البرز غربی و مرکزی رگبار باران، صاعقه و وزش باد‌های شدید موقتی پیش بینی کرده است.

روز چهارشنبه هفته جاری نیز در استان‌های واقع در شمالغرب، دامنه‌های جنوبی البرز مرکزی و غربی و دامنه‌های زاگرس مرکزی و جنوبی رگبار، رعد و برق و وزش باد شدید موقتی روی می‌دهد.

طی سه روز آینده برای برخی مناطق شرق، جنوب شرق و روز دوشنبه برای استان هرمزگان وزش باد شدید همراه با گرد و خاک پیش بینی شده است. از بعدازظهر امروز و فردا نیز شرق خلیج فارس و تنگه هرمز مواج خواهد بود.

نوشته‌های مرتبط

۱۳۹۸-۰۳-۱۱ جامعه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.