خاتمی: دشمن در تلاش است جوانان را از مساجد دور کند

۱۳۹۸-۰۳-۰۴ سیاست

خاتمی: دشمن در تلاش است جوانان را از مساجد دور کند

عضو هیأت رئیسه مجلس خبرگان رهبری گفت: دشمن در تلاش است جوانان را از مساجد دور کند و با شگردهای مختلف به جوانان آدرس‌های غلط می‌دهد.

به گزارش فارس، حجت‌الاسلام سیداحمد خاتمی در مراسم شب احیای نوزدهم ماه مبارک رمضان در مصلی جمعه، احیای امسال را مانور خداباوری ملت ایران دانست و اظهار کرد: مردم در شرایطی که در فشار اقتصادی قرار دارند، دست به مانور باشکوه خداباوری زده‌اند.

وی در ادامه سخنان خود با اشاره به اینکه در هیچ جای دنیا جز ایران این اجتماع خداباوری وجود ندارد، افزود: امروز ایران عزاخانه امیرالمومنین علی(ع) و ائمه معصومین(ع) است.

عضو هیأت رئیسه مجلس خبرگان رهبری در بخش دیگری از سخنان خود از توطئه‌های دشمنان انقلاب گفت و تصریح کرد: دشمن در تلاش است جوانان را از مساجد دور کند و با شگردهای مختلف به جوانان آدرس‌های غلط می‌دهد.

خاتمی چهار اصل ایمان، تقوا، دین‌داری و دین مداری را اصول مهمی خواند که در برابر تهدیدهای دشمن در طول این ۴۰ سال قد علم کردند.

امام جمعه موقت تهران در پایان سخنان خود باد یادآوری سخنان امام راحل درباره اهمیت پشتیبانی از ولایت فقیه گفت: پشتیبانی از ولایت فقیه توطئه‌های دشمنان را خنثی می‌کند.

نوشته‌های مرتبط

۱۳۹۸-۰۳-۰۴ سیاست

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.