سرقت کارگر خدماتی با لباس زنانه!

۱۳۹۸-۰۲-۲۲ حوادث

سرقت کارگر خدماتی با لباس زنانه!

کارگر خدماتی شرکت خصوصی برای لو نرفتن راز سرقت‌هایش با لباس زنانه وارد شرکت شد تا سرنخ‌ها را از بین ببرد.

چندی قبل مدیر اداری یک شرکت خصوصی در سیدخندان به کلانتری ۱۰۳ گاندی رفت و از سرقت پول‌های داخل اتاقش خبر داد.
او گفت: چندی قبل متوجه سرقت ۳۰۰ هزار تومان از داخل میز کارم شدم. آن زمان موضوع را جدی نگرفتم، اما بعد از یک هفته ۷۰۰هزار تومان دیگر از کشوی میز کارم سرقت شد. از آنجایی که سرقت از اتاقم صورت گرفته بود، احتمال دادم فرد آشنایی این سرقت را انجام داده است. به همین دلیل تصمیم گرفتم دوربین‌های مداربسته شرکت را بازبینی کنم.شنبه ۱۵ اردیبهشت وقتی به شرکت رفتم تا فیلم دوربین‌ها را مشاهده کنم متوجه شدم یک زن شبانه وارد شرکت شده و حافظه دوربین‌های مداربسته و لپ تاپ و چندوسیله دیگر را سرقت کرده است.
وی در ادامه گفت: ۲ ماه قبل مرد جوانی به‌عنوان کارگر خدماتی در شرکت شروع به کار کرد. از آنجا که تا به حال چنین سرقت‌هایی سابقه نداشته احتمال می‌دهم کار او باشد.
با شکایت مرد میانسال تیمی از مأموران کلانتری ۱۰۳ گاندی راهی محل سرقت شدند. در تحقیقات میدانی، مشخص شد زنی ناشناس نیمه شب وارد شرکت شده و اقدام به سرقت حافظه رایانه و وسایل داخل شرکت کرده است.
در ادامه تحقیقات پلیسی، کارگر خدماتی شرکت به‌عنوان نخستین مظنون مورد بازجویی اولیه قرار گرفت. اظهارات متناقض وی شک پلیس را برانگیخت و او را به کلانتری منتقل کردند.
در ادامه تحقیقات مرد جوان به سرقت از شرکت اعتراف کرد و گفت: در ۲ مرحله اقدام به سرقت پول از میز کار مدیر اداری شرکت کردم و وقتی فهمیدم مدیر شرکت قرار است فیلم‌های دوربین مداربسته را مورد بازبینی قراردهد تا سارق پول‌ها را دستگیر کند نقشه جدیدی طراحی کردم. با پوشیدن لباس زنانه، شبانه وارد شرکت شدم و حافظه دوربین‌های مداربسته و لپ تاپ و چند وسیله دیگر را سرقت کردم.
این مرد ادامه داد: به پول نیاز داشتم و چند بار از مدیر شرکت خواستم تا پول بیشتری به من پرداخت کند اما بی‌فایده بود به همین خاطر تصمیم به سرقت گرفتم. سرهنگ حیدری، رئیس کلانتری ۱۰۳ گاندی گفت: با اعتراف صریح متهم به ارتکاب سرقت وی برای سیر مراحل قانونی در اختیار مقام قضایی قرار گرفت.

منبع: روزنامه ایران

نوشته‌های مرتبط

۱۳۹۸-۰۲-۲۲ حوادث

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.