پاتک پرسپولیسی‌ها به سخنان کاشانی علیه برانکو

۱۳۹۸-۰۱-۲۵ ورزش

پاتک پرسپولیسی‌ها به سخنان کاشانی علیه برانکو

بعد از صحبت های جعفر کاشانی، رئیس هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس علیه برانکو، سیدجلال حسینی و علیرضا بیرانوند به این صحبت ها واکنش نشان دادند.

برانکو ایوانکوویچ باوجود اینکه یک سال دیگر با باشگاه پرسپولیس قرارداد دارد اما در نشست خبری روز گذشته به گونه‌ای صحبت کرد که بیانگر ناراحتی‌اش از باشگاه و جدایی قریب‌الوقوعش از پرسپولیس بود. برانکو گفت: «هنوز یک سال دیگر قرارداد دارم ولی در فوتبال قرارداد معنای خاصی ندارد! هیچ وقت نمی‌دانید قرار است چه اتفاقی رخ بدهد. مهمترین مسئله برایم این است که از کار کردن با بازیکنانم لذت می برم. اینکه یک، دو و یا ۶ ماه دیگر چه اتفاقی می‌افتد را نمی دانم. در فوتبال همه چیز سریع اتفاق می‌افتد.»

نکته عجیب اما واکنش جعفر کاشانی رئیس هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس به صحبت‌های برانکو است. کاشانی تاکید می‌کند که شخصیت پرسپولیس متکی به فرد نیست و با رفتن یک نفر، شخصیت پرسپولیس لطمه نمی‌خورد. وی قهرمانی‌های پرسپولیس در دو سال اخیر را هم حاصل زحمات مدیران باشگاه می‌داند نه برانکو!

واکنش عجیب کاشانی به صحبت‌های برانکو

اما امشب و بعد از برد پرسپولیس مقابل سایپا، شاگردان برانکو در مصاحبه های بعد از بازی هیات مدیره این تیم را عامل مشکلات ساختاری و مالی پرسپولیس دانستند.

سید جلال حسینی، کاپیتان پرسپولیس پس از این دیدار اظهار کرد: متأسفانه هیأت مدیره ما به جای این که صبح روز بازی به بازیکنان روحیه بدهد، روحیه بازیکنان را خراب و کار را سخت می‌کند. ما مشکلات زیادی داریم. هزینه‌هایی که تیم‌های دیگر می‌کنند و کارهای که تیم‌های دیگر می‌کنند را نگاه کنید. اگر حرفی نمی‌زنیم فکر نکنند که ما نمی‌توانیم صحبت کنیم. این وضعیتی است که برای ما به وجود آوردند.

ففف

او افزود: شرایط ما خیلی حساس است ولی فقط هواداران را داریم. امیدوارم هیأت مدیره کارش را بهتر انجام دهد، به بازیکنان روحیه بده د و آن‌ها را عصبی نکند. ما همه کار می‌کنیم که هواداران را خوشحال کنیم.

بازیکن پرسپولیس درباره اثر این مشکلات روی برانکو گفت: من به این مسائل نمی‌توانم ورود کنم اما متأسفانه حرف‌هایی که زده می‌شود و کارهایی که تیم‌های دیگر انجام می‌دهند روی کمیته اخلاق و انضباطی و داوران تأثیر گذاشته و متأسفانه هیأت مدیره ما کاری نمی‌کند و فقط صحبت‌های منفی انجام می‌دهد.

حسینی در پایان بیان کرد: بازیکنان هر سه روز یک بازی می‌کنند. می‌گویند وقتی می‌برید از خستگی حرف نزنید ولی ما امروز بردیم و خسته‌ایم. پس‌فردا باید به اصفهان برویم و بعد از آن هم با الاهلی بازی کنیم. پرسپولیس در سخت‌ترین شرایط با ۱۰ بازیکن، نیم‌فصل اول را تمام کرد و الان خیلی اذیت می‌شود ولی هیچ‌کدام از کمیته‌ها نمی‌توانند کاری برای پرسپولیس انجام دهند. حالا این که نمی‌توانند یا نمی‌خواهند را نمی‌دانم.

علیرضا بیرانوند هم درباره اینکه جعفر کاشانی رئیس هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس امروز در مصاحبه‌ای مدعی شده بود که پرسپولیس متکی به فرد نیست و موفقیت‌های این تیم تنها برای حضور برانکو نبوده است، تصریح کرد: صد در صد اگر من هم به جای برانکو بودم از این صحبت‌ها ناراحت می‌شدم.

ما در سال ۹۷ اصلاً کاشانی را ندیده‌ایم، از وزیر ورزش می‌خواهم بعد از انتخاب اعضای هیئت مدیره‌ای باشگاه، عکس‌های آنها را نیز برای ما بفرستند تا ما آنها را بشناسیم. امیدوارم فردا همگی جمع شوند و ما قیافه‌های آنها را ببینیم، چرا که تاکنون آنها را ندیده‌ایم. واقعاً می‌گویم در اعضای هیئت مدیره ما فقط عرب را می‌بینیم و به جز او دیگر هیچکس را نمی‌شناسیم. حداقل اعضای هیئت مدیره یکبار پیش ما بیایند و سال جدید را به ما تبریک بگویند تا ما هم آنها را ببینیم.

ففف

دروازه‌بان تیم فوتبال پرسپولیس ادامه داد: کاشانی حرف بدی زده چرا که برانکو برای پرسپولیس زحمت زیادی کشیده و همه هواداران می‌بینید که در ورزشگاه یک صدا او را تشویق می‌کنند. من هم اگر به جای برانکو بودم از این صحبت‌ها ناراحت می‌شدم و شاید عکس‌العمل هم نشان می‌دادم.

(نمایش کل : ۲۴ - نمایش امروز : ۱)

نوشته‌های مرتبط

۱۳۹۸-۰۱-۲۵ ورزش

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.