محمد مهاجری: مبارزه با قاچاق دام را هم بدهید به وزیر ارتباطات!

۱۳۹۷-۱۲-۲۷ اسلایدر

محمد مهاجری: مبارزه با قاچاق دام را هم بدهید به وزیر ارتباطات!

محمد مهاجری، فعال رسانه ای اصولگرا طی یادداشتی نوشت:

به جای این که شورای امنیت ملی و نیروهای مسلح را دنبال بره و بزغاله بفرستید، از وزیر ارتباطات بخواهید تا توسط چند اپراتور ساده، آن هم نه در کوه وکمرهای صعب‌العبور که توی اتاقش بنشیند و رد گوسفندهای متواری را بگیرد و گزارش کند.»

«۱- طبق خبرها، پای شورای عالی امنیت ملی به قاچاق گوسفد باز شده و قرار است سپاه و نیروی انتظامی همکاری کنند تا جلوی قاچاق دام را بگیرند.

۲- دو هفته قبل آقای آذری جهرمی، وزیر ارتباطات در جلسه‌ای می‌گفت حدود یک ماه قبل به مسئولان مربوطه گفته است می‌تواند در مرزهای خروجی با استفاده از بالن‌های مجهز به ماهواره، تردد دام قاچاق را با دقت بسیار بالا رصد کند. او گفت: مسئولان، از این فناوری مطلع شدند و به‌به گفتند و رفتند که خبر بدهند اما هنوز رفته‌اند که رفته‌اند!

۳- دنیا نو شده است و تکنولوژی‌هایی خلق شده که می‌تواند کارها را ساده کند. تکنولوژی ماهواره که دکتر آذری جهرمی توضیحش را می‌داد هم کارآمداست، هم کم‌زحمت و هم ارزان. به جای این که شورای امنیت ملی و نیروهای مسلح را دنبال بره و بزغاله بفرستید، از وزیر ارتباطات بخواهید تا توسط چند اپراتور ساده، آن هم نه در کوه وکمرهای صعب‌العبور که توی اتاقش بنشیند و رد گوسفندهای متواری را بگیرد و گزارش کند.»

(نمایش کل : ۲۲ - نمایش امروز : ۱)

نوشته‌های مرتبط

۱۳۹۷-۱۲-۲۷ اسلایدر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.